Św. Mikołaj zawitał do Wolborza

Region Poniedziałek, 05 grudnia 20223
Wiele atrakcji czekało na tych, którzy w weekend odwiedzili Biały Dworek w Wolborzu, świętujący jubileusz 10-lecia istnienia. Wśród pachnących świerków i zapachu przygotowanych potraw można było poczuć magię zbliżających się Świąt.

Ładuję galerię...

 

Przygotowaliśmy wiele pyszności. Można upiec sobie kiełbaskę na ognisku, zjeść pyszny bigosik czy żurek. Są też słodkie przysmaki. Wystawiają się wystawcy i lokalni przedsiębiorcy, którzy proponują rękodzieło i swoje wytwory. Główna atrakcja to oczywiście Mikołaj w asyście Śnieżynki - mówi Joanna Michalik współorganizatorka jarmarku bożonarodzeniowego.

 

Z okazji jubileuszu Białego Dworku przygotowano słodką niespodziankę, a życzenia właścicielom złożyli Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza, przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Klewin i skarbnik gminy Izabela Midera.

 

Ponadto odwiedzający mogli wziąć udział w kolędowaniu z zespołami Fermata i Centare oraz "Nad Wolbórką". Były świąteczne warsztaty oraz wspólne ubieranie choinki. Na scenie zaprezentowały się też dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne z Wolborskiego Centrum Kultury.

 

Największą atrakcją, szczególnie dla dzieci, było spotkanie ze Św. Mikołajem oraz możliwość napisania listu i wrzucenia go do świąteczne skrzynki.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Głodny ~Głodny (Gość)06.12.2022 09:01

Żur za darmo czy trzeba płacić?

20


Mieszczuch ~Mieszczuch (Gość)06.12.2022 09:00

A do Piotrkowa kiedy zawita mikołaj z "czarnym złotem" ?

10


go?ć_hahaha ~go?ć_hahaha (Gość)05.12.2022 10:54

Ale tłumy

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat