Advertisement

„Profilaktyczny” koncert muzyki rozrywkowej

ePiotrkowRegion Środa, 01 lutego 20230
„Święta w nas” to tytuł koncertu, na który zapraszają przedstawiciele Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sulejowie oraz sulejowskiego Zespołu interdyscyplinarnego do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Przed koncertem odbędzie się krótki wykład na temat wymienionych zagrożeń, ponieważ jak powszechnie wiadomo - lepiej zapobiegać niż leczyć.

Muzyka poprawia samopoczucie i pozytywnie wpływa na zdrowie, dlatego oprócz prelegentów na scenie wystąpią również wokaliści Arkadiusz Solarz i Wiola Kupis, którym będą towarzyszyć perkusista, gitarzyści i klawiszowiec. Koncert odbędzie się już w najbliższą sobotę (04.02.2023) w sulejowskiej auli multimedialnej, przy ulicy Rynek 1. Początek o godzinie 18.00. Wstęp jest wolny.

 


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat