Advertisement

Olejnik – Zbyszko 11:3

Poniedziałek, 29 maja 20230
Rzadko spotykanym wyczynem popisał się zawodnik Moszczenicy GG. W meczu 24. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej z drużyn± Zbyszko Ogrody zdobył 11 bramek. Wszystkie, jakie tego dnia jego zespół strzelił.
fot.: MC fot.: MC

Daniel Olejnik to były zawodnik moszczenickiego Włókniarza. Od kilku lat występuje w amatorskiej drużynie Moszczenica GG. W tym sezonie jest zdecydowanym liderem tabeli strzelców. W sobotę trafił do siatki jedena¶cie, a w niedzielę cztery razy. Jednak jego drużyna po wielu tygodniach prowadzenia w lidze obecnie zajmuje drugie miejsce, tuż za Barwilem – Omeg± (kolejne dwie wygrane w weekend).

 

Wysoko wygrywały również: FCC Environment (12:0 z Fajansiarzami Calcio), Barwil – Omega (11:2 ze Zbyszko Ogrody),  Met Stal (8:1 z DSP) i MJ Meble Na Wymiar (5:0 z WKS Escobar Event Proszenie).

 

Mecze ALPN odbywaj± się w weekendowe poranki na bocznych boiskach stadionu miejskiego w Piotrkowie.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat