Advertisement

Naprawiają drogi po zimie

ePiotrkowRegion Czwartek, 14 kwietnia 202220898
Gminna spółka odpowiedzialna za właściwe utrzymanie dróg w Wolborzu i okolicach rozpoczęła pozimową naprawę nawierzchni jezdni. Co ważne, w ubiegłym roku gmina Wolbórz kupiła własnego Patchera do naprawy asfaltowych dróg.

Ładuję galerię...


Patcher może skutecznie naprawiać uszkodzenia nawierzchni w temperaturze powyżej 5 stopni C. Dlatego dopiero teraz gminna spółka zdecydowała o rozpoczęciu prac na drogach. Wspomniane urządzenie likwiduje aktualnie ubytki nawierzchni na drodze do terenów rekreacyjnych nad Zalewem Sulejowskim. W kolejnych dniach spotkamy je na innych gminnych drogach.

Jesteśmy teraz w pewnym stopniu samowystarczalni i doraźnie możemy naprawiać nasze drogi, nie czekając na firmy, które dotychczas do nas przyjeżdżały. Patcher będzie teraz pracował dość intensywnie, dlatego proszę o cierpliwość, nasza spółka dojedzie wszędzie tam gdzie jest potrzeba naprawy nawierzchni - powiedział Andrzej Jaros burmistrz Wolborza, który wraz z prezesem spółki Krzysztofem Dziubałtowskim oglądał prace patchera.

 

Urządzenie kosztowało blisko 250 tys. zł. Patcher sterowany komputerowo będzie wykorzystywany do naprawy gminnych dróg w zakresie likwidacji ubytków nawierzchni asfaltowych.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mk ~mk (Gość)16.04.2022 06:13

Na naukę naprawy dróg tylko do Anglii.Kto był wie jak to wygląda ,jeden kolor asfaltu i żadnych nierówności.A tutaj się okaże że pracownik też sterowany komputerowo i łata będzie idealnie równo.

10


Andrzejmasztalerz ~Andrzejmasztalerz (Gość)14.04.2022 07:42

Tego typu naprawianie dróg powinno się nazywać Fuszer a nie Patcher.
Przecie ten grysik zaraz zmyje nawet deszcz, nie mówiąc o autach.

90


grr ~grr (Gość)14.04.2022 08:34

szkoda że nie wspomnieli jak ciężarówki przewożące materiały do wiatraków zniszczyły okoliczne drogi.....

50


wiesniak ~wiesniak (Gość)14.04.2022 08:06

to jest taka naprawa jak babki z piasku.Kolejny lans tych z gminy.

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat