"Na początek wakacji podaruj życie"

Region Piątek, 21 czerwca 20242
W Wolborzu znów będą pomagać, poprzez oddawanie części siebie. Kolejna akcja krwiodawstwa odbędzie się tam już w niedzielę. Każdy, kto chciałby do niej dołączyć, powinien się wybrać do punktu przy ul. Świętokrzyskiej. Tym gestem będzie można wesprzeć 20-letniego Miłosza.

Serdecznie zapraszamy na akcję poboru krwi dla Miłosza Chmielewskiego. Akcja #Wolbórz Ratuje Życie odbędzie się już w niedzielę 23.06.2024 roku w Wolborzu przy ul. Swiętokrzyskiej 5 w godz. 10.00-13.30. Każdy krwiodawca otrzyma drobny prezent przygotowany przez RCKiK w Łodzi. Będzie też  słodki poczęstunek przy kawie - zapowiada organizator akcji Łukasz Wróbel .

 

Zbiórka dedykowana jest dla 20 letniego Miłosza, chorego na białaczkę limfoblastyczną. Krew dla niego można oddawać nie tylko w niedzielę, ale i na co dzień w każdym punkcie poboru krwi, ze wskazaniem Miłosza Chmielewskiego, Szpital im. Kopernika w Łodzi, Oddział Hematoloonkologii

 

Zwłaszcza w okresie wakacyjnym warto rozważyć też możliwość oddania płytek krwi. W tym przypadku należy umawiać się telefonicznie, (tel.: 42 61 61 457, e-mail: rejestracja@krwiodawstwo.pl. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

humany ~humany (Gość)21.06.2024 11:06

Ile tej krwi jest sprzedane poza Polskę?

14


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat