Advertisement

Muzyczne zwiedzanie świata w OEA MOK

ePiotrkow Poniedziałek, 20 czerwca 20227650
Nastrojowo, przy świetle świec i z aromatem kawy – tak upłynęło niedzielne (19.06.2022) popołudnie w piotrkowskim Ośrodku Edukacji Artystycznej podczas koncertu Magdaleny Nuzzaco-Westrych, Katarzyny Adamiak oraz Grzegorza Woźnickiego pt. „Zapomniane melodie i piosenki z różnych stron".

Ładuję galerię...

W wykonaniu muzycznego tria, zgromadzeni goście mogli „muzycznie podróżować" po Francji, Włoszech, Austrii a także w dalekie i odległe zakątki Ameryki. Można było posłuchać piosenek Nat King Cola, Abby czy Franka Sinatry, które mówią o życiu, o jego blaskach i cieniach, o radościach i tęsknocie, o smutku i nadziejach - relacjonują organizatorzy.

 

Kolejne spotkania z cyklu Kulturalna kawa nie tylko dla seniora już wkrótce.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat