„Mikołaj w wiosce Elfów”, czyli świąteczny prezent dla przedszkolaków

Region Środa, 06 grudnia 20232
Dzieci przybyły do Gminnego Centrum Kultury w Grabicy, aby obejrzeć świąteczny spektakl, przygotowany specjalnie dla nich. Widzowie dowiedzieli się dlaczego w wiosce Elfów zapanowało wielkie poruszenie.

Ładuję galerię...

Dzieci świetnie się bawiły podczas spektaklu "Mikołaj w Wiosce Elfów".

Wszyscy, bez wyjątku pieczołowicie przygotowują się do Świąt i nikt nie spodziewa się nadciągającego niebezpieczeństwa – bowiem podstępny Czarnoksiężnik próbuje pokrzyżować plany i udaje się do wioski. Czy Elfom uda się go przechytrzyć i uratować tegoroczne Święta?

O tym mogły się przekonać przedszkolaki z Brzozy, Grabicy i Szydłowa, które przeniosły się w ,,bajkowy świat”, za sprawą świątecznego, interaktywnego przedstawienia ,,Mikołaj w wiosce Elfów’.’ Była to wesoła, muzyczna opowieść o sile magii Świąt, o przyjaźni i bliskości. Na podsumowanie wydarzenia, zgodnie z mikołajkową tradycją, dzieci otrzymały od wójta gminy Grabica Krzysztofa Kulińskiego także słodki upominek.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Świniopas ~Świniopas (Gość)06.12.2023 20:29

Wójt coś za ciasną tą marynarkę ma. Szybko zrobiła się za mała na gminnym wikcie.

20


M. ~M. (Gość)06.12.2023 15:36

Słodziaki

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat