Mieszkańcy gminy Sulejów nie będą mieć prądu

Region Poniedziałek, 17 czerwca 20244
We wtorek 18 czerwca mieszkańcy dwóch miejscowości w gminie Sulejów pozbawieni będą dostaw energii elektrycznej.
fot.pixabay fot.pixabay

Jak informuje Zakład Energetyczny w godzinach 9:30-12:30 prądu nie będzie

w Poniatowie, ulice Piotrkowska, Jesionowa, Grabowa, Cisowa, Klonowa, Szkolna, Przedszkolna, Lipowa, Orzechowa oraz w Uszczynie, ulice Bracka, Cisowa, Sportowa, Rodzinna, Spacerowa, Działkowa, Księżycowa, Wiosenna.

 

 

Z kolei w środę 19 czerwca energii elektrycznej pozbawieni będą mieszkańcy Bilskiej Woli.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ritka ~Ritka (Gość)18.06.2024 08:45

Dobrze, że dokonało społeczeństwo wymiany burmistrza, ale teraz społeczeństwo oczekuje radykalnych zmian na tych stołkach, które zostały obsadzone niekompetentnymi osobami przez poprzednika i rozbicia tych powiązań rodzinnych.

10


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)17.06.2024 15:04

Aha, teraz gdy coś nieprzyjemnego się wydarzy na terenie sulejowskiej gminy, to będzie wina nowej pani burmistrz Sulejowa. Tak twierdzą wielbiciele byłego burmistrza. No to proponuję wam, abyście zaczarowali jego powrót na to odebrane mu stanowisko.

41


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)17.06.2024 14:17

Aha, Wojtek zaraz otworzyłby rozporek w swoich portkach i wysłał wam wiązkę energii elektrycznej. A w ogóle wszystko by zrobił na wasze życzenie, nawet gwiazdkę z nieba by wam ściągnął, no nie? Wasza nienawiść względem pani burmistrz wylewa się przy każdej nadarzającej się okazji z kubła pomyj.

33


Przyglowianin ~Przyglowianin (Gość)17.06.2024 12:32

I bardzo dobrze, Wojtka nie wybraliście to macie teraz za kare

14


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat