Dwa zespoły wciąż bez porażki

Środa, 13 grudnia 20233
Miniona 6. kolejka Siatkarskiej Ligi Szóstek OSiR w Piotrkowie potwierdziła dobrą formę dwóch wciąż niepokonanych drużyn. Mamrot Wilkowyje oraz GKS Kamieńsk pozostają z kompletem wygranych.
materiały organizatora materiały organizatora

Jako pierwsi na parkiet w sobotę (09.12) wybiegli siatkarze GKS-u Kamieńsk oraz ubiegłorocznego wicemistrza Woli Krzysztoporskiej. Pierwsze dwa sety padły łupem lidera tabeli. W trzeciej partii przy stanie 20:14 dla GKS-u wydawało się, że spotkanie zakończy się w trzech setach. Siatkówka jest jednak piękną i nieprzewidywalną grą. Udowodnili to siatkarze z Woli, którzy odwrócili losy trzeciego seta, wygrywając go do 23. W czwartym secie walka toczyła się punkt za punkt, jednak więcej zimnej krwi zachował obecny lider. Ostatecznie to GKS Kamieńsk mógł zapisać szóstą wygraną na swoim koncie.

 

W drugim sobotnim meczu obecni mistrzowie ligi Mamrot Wilkowyje wygrał 3:0 z coraz to silniejszą drużyną Volley Props Łęczno. W każdym secie młodzi siatkarze z Łęczna stawiali opór obecnym mistrzom, którzy tego dnia byli bardzo dobrze dysponowani. Siatkarze Mamrotu oddali przeciwnikom kolejno 24, 17 i 21 punktów. 

 

W niedzielę rozegrano tylko jeden mecz. Były to siatkarskie derby miasta Piotrkowa Trybunalskiego. W zaległym spotkaniu Mamrot Wilkowyje podejmował Piotrkowską Akademie Sportu. Od samego początku Mamrot miał mecz pod kontrolą. Aktualni mistrzowie zachowywali więcej zimnej krwi w kluczowych momentach. Mamrot, tak jak dzień wcześniej, wygrał spotkanie 3:0, dzięki czemu zanotował czwartą wygraną z rzędu w lidze.

Pozostałe mecze 6. kolejki zostały przełożone.

 

 

 

Mecze 7. kolejki Siatkarskiej Ligi Szóstek zaplanowano na weekend 16-17 grudnia. Poniżej przedstawiamy szczegółowy terminarz najbliższej serii gier. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Oli ~Oli (Gość)13.12.2023 19:42

W najbliższą niedziele święto siatkówki : )
Wola !

10


gian ~gian (Gość)13.12.2023 09:10

Dzięki za skrót kolejki. Dobrze chłopaki grają :) brawo

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat