Advertisement

Czy Sulejów wzbogaci się o nową plażę?

Region Piątek, 14 maja 2021589323
Powstanie nowych i atrakcyjnych plaż w Sulejowie ma być możliwe dzięki pogłębieniu Pilicy. Prace są prowadzone przede wszystkim w celu zmniejszenia zagrożenia powodziowego, ale dodatkowo dzięki nim Podklasztorze i Kempki mogą wzbogacić się o miejsca do wypoczynku nad wodą. Sulejowscy urzędnicy przedstawili wizualizację plaży przy ul. Taraszyńskiej i pytają mieszkańców, czy powinna powstać?

Ładuję galerię...

 

Burmistrz Wojciech Ostrowski podkreśla, że bardzo mu zależy na utrzymaniu i rozbudowie istniejącej plaży na końcu ulicy Taraszczyńskiej. - To miejsce ma być również wykorzystane podczas pogłębiania Pilicy, oznacza to, że w tym roku plaża będzie zamknięta, ale w zamian powierzchnia piaszczysta ma zostać powiększona mniej więcej pięciokrotnie. Opracowujemy więc projekt rozwoju tego miejsca – informuje.


Wizualizacja i inwestycja, ma dotyczyć tylko istniejące już powierzchni j plaży. - Chcemy wystąpić o dotację na ten cel, a jeżeli uda się powiększyć powierzchnię piasku, to tylko uatrakcyjni przedstawiony projekt. Czekamy na Państwa opinie w tej sprawie. Można się nimi dzielić za pomocą naszej platformy konsultacyjnej – informują przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Sulejowie.


Osoby chcące wziąć udział w konsultacjach, mogą to zrobić za pośrednictwem tej strony internetowej.


Zainteresował temat?

9

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)14.05.2021 17:06

I jak zwykle zjedzie do nas całe EP żeby się lansować bo oni tylko tam mają mediatekę

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)16.05.2021 14:59

Panie burmistrzu A we wlodzimierzowie coś Pan zrobi, bo chyba Pan o nad zapomniał.

41


iziss23 ~iziss23 (Gość)14.05.2021 10:54

warto pomyśleć o parkingu przy takiej plaży

73


Erto ~Erto (Gość)15.05.2021 20:21

Oby zrobili plaże, mniej ludzi na łowiskach wędkarskich to zawsze plus, i nie chodzi mi tu o miejsce, tylko ludzie często się kąpią w miejscu naprawdę niebezpiecznym, a potem jest płacz.

11


Kazik ~Kazik (Gość)14.05.2021 14:22

Zróbta taką dla golasów to i turystów będzie .... Przykład samego zalewu od 73 roku jest a patrząc na to wszystko to obraz nędzy i rozpaczy nie ma plaż ,nie ma dojazdu blisko wody a wiec i wypoczywających też nie ma bo kto o zdrowych zmysłach jak ma bagaże taszczyć nad wodę ponad kilometr to on tu nie przyjedzie.. Ci dwaj mistrzowie z Wolborza i Sulejowa wraz z kimś z powiatu ponoć byli w Skandynawii uczyć sie jak parkingi budować blisko wody. To było w na początku poprzedniej kadencji panowie wycieczkę sobie zrobili za pieniądze podatnika a efektów wyjazdu jak nie było tak nie ma takich mamy samorządowców z Bożej łaski. Na ten temat ten portal pisał moze by się tak redakcja zainteresowała i wróciła do tematu tego wyjazdu

61


łekolog nr 3 ~łekolog nr 3 (Gość)14.05.2021 10:41

Dajecie się wrabiać jakbyście rozumu nie mieli. Temat plaży wypłynął, bo jest niebezpieczeństwo, że niedługo zacznie się budowa drogi S12, a most przez Pilicę ma przechodzić akurat w tym miejscu.
Bajdurzenie o plaży to kolejna metoda na zablokowanie S12. Nie kumacie tego?

910


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)14.05.2021 12:33

A kompiel będzie tam bespieczna?

03


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)15.05.2021 09:59

Najpierw woda w Poniatowie i okolicach

51


ex piotrkowiak ~ex piotrkowiak (Gość)14.05.2021 18:38

ten naleśnik to ma być plaża? Dawniej do Sulejowa woziła kolejka po kilkaset osób na kurs.

21


Adam z Bugaj ~Adam z Bugaj (Gość)14.05.2021 11:32

My tu pitu pitu a inwestycja z przepompownią to gdzie ?
A bende się mył na plaży genialne

43


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement