Advertisement

CYKLODROM

Poniedziałek, 01 września 20083
Tutaj dyskutujmy na temat Cyklodromu przy ul. Budki, także w sprawie protestów przeciw lokalizacji tam boiska ORLIK.
Ponieważ temat projektu boiska ORLIK na Cyklodromie (ul. Budki) pojawia się przy wielu innych okazjach, tworzę ten wątek. Przenośmy się tutaj, nie zakłócając innych tematów.
Także unikniemy wielokrotnego powtarzania tych samych opinii, wiadomości lub argumentów.
Zapraszam:
Robert Bartosiak

Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bartosiak ~Bartosiak (Gość)29.12.2009 08:42

Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Piotrkowie Trybunalskim, na wniosek mieszkańców po raz trzeci uchyliło decyzję Pracowni Planowania Przestrzennego o lokalizacji obiektu sportowego na Cyklodromie.
Po raz trzeci uznano, że taka decyzja jest nieprawidłowa.
Czy władze miasta wyciągną prawidłowy wniosek, i zdecydują się, w zgodzie z mieszkańcami, zakończyć trwający już dwa lata spór o sposób zagospodarowania tego miejsca?

00


Bartosiak ~Bartosiak (Gość)08.10.2009 12:05

Możliwe zamknięcie ul. Budki!
Takie skutki może mieć decyzja o lokalizacji na Cyklodromie "Kompleksu sportowego". Dotychczas nie wyjaśniono, jak w wypadku budowy rozwiązano by problem przejazdu tym fragmentem ulicy. Nie jest on formalnie ulicą, a teren należy w części do PKP. Jedną z możliwości jest - przy planowanym boisku - zamknięcie wjazdu od strony ul. Partyzantów. Północny odcinek ul. Budki miałby tylko wjazd (wąski) od strony ul. Sportowej. Mieszkańców nie pytano. Także nie powiadomiono o takiej możliwości. Urzędnicy nie widzą w tym problemu - celem nadrzędnym jest dla nich TYLKO LOKALIZACJA BOISKA!

00


Bartosiak ~Bartosiak (Gość)08.10.2009 09:43

W poniedziałek (5 października) odbyło się zebranie rady osiedla "Przyszłość", na które zostałem zaproszony. Zaprosiłem także p. Redaktor ze Strefy FM. Obecny był p. Radny Staszek. Po raz pierwszy pomysłodawcy boiska na Cyklodromie usiedli do rozmowy z przeciwnikami. W obecności mediów. Według posiadanych pism - Biuro Inwestycji i Remontów oczekiwało na opinię Rady.
Strefa FM relację z zebrania emitowała we wtorek ("Faktograf").
NIKT Z OBECNYCH nie był świadom, że na wynik tego zebrania nikt już nie czeka. Pracownia Planowania Przestrzennego wydała bowiem decyzję administracyjną... W PIĄTEK 2 PAŹDZIERNIKA.

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat