Akcja "Twoja krew ma moc pomagania" w Sulejowie

Wtorek, 11 czerwca 20240
W okresie letnim krwi bardzo brakuje, dlatego w sobotę (08.06.2024) w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie została zorganizowana akcja poboru krwi pod hasłem "Twoja krew ma moc pomagania". Na akcję do siedziby MOK przyszło 23 krwiodawców. Do oddania tego najcenniejszego leku zostało zakwalifikowanych 21 osób. W ten sposób udało się zebrać ponad 9 litrów krwi.

Ładuję galerię...

Akcja została zorganizowana wspólnie przez pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie oraz przedstawicieli Powiatowego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi - Krwinka i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi pod honorowym patronatem Doroty Jankowskiej, burmistrza Sulejowa.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat