Advertisement

Artykuły do tagu: PiłkaNożna

Na boiskach nieco spokojniej
Członkowie Wydziału Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej sporządzili analizę rundy jesiennej sezonu 2018/2019. Piłkarze rzadziej faulowali, ale w rundzie jesiennej niezmiennie zakłócano porządek podczas meczów, doszło też naruszenia nietykalności cielesnej, a w kilku sytuacjach sędziowie nie stanęli na wysokości zadania.
Poloniści przegrali pierwszy w tym sezonie sparing 0:8 (0:3) z grającym w łódzkiej okręgówce Widzewem II Łódź. Piotrkowski zespół jest liderem piotrkowskiej klasy okręgowej.
Reprezentanci ośmiu drużyn z rocznika 2007 rywalizowali podczas VII Memoriału Romana Kaźmierczaka, który odbył się w weekend w Moszczenicy. Wygrał UKS Orlik Ujazd.
Piłkarzom Stali Niewiadów nie udało się po raz trzeci z rzędu wywalczyć mistrzowskiego tytułu, podczas Halowych Mistrzostw Okręgu Piotrkowskiego, będących jednocześnie XVIII Memoriałem Zdzisława Bińka – zasłużonego działacza wolborskiego klubu, najlepszy był grający w piotrkowskiej okręgówce Świt Kamieńsk. Turniej odbył się w Wolborzu.
Kto zostanie piłkarskim mistrzem okręgu?
XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Zdzisława Bińka, będący jednocześnie Mistrzostwami Okręgu Piotrkowskiego Seniorów odbędzie się w sobotę, 26 stycznia w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Wolborzu. Będzie tam rywalizować osiem drużyn, reprezentujących okręg piotrkowski na różnych szczeblach rozgrywek.
Po raz 7. uczczą pamięć Romana Kaźmierczaka
VII Memoriał Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 stycznia w Moszczenicy. W tym roku w turnieju, który tradycyjnie odbędzie się Gminno - Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy, wystartują młodzi zawodnicy z rocznika 2007.
Lider rozpoczął drugą część akcji
Piłkarze piotrkowskiej Polonii, która po rundzie jesiennej jest liderem piotrkowskiej okręgówki, wznowili treningi. Na pierwszych zajęciach w Hali Relax stawiło się 23 zawodników.
Jakub Błaszczykowski dopingował piłkarzy Piotrcovii
Młodzi piłkarze UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski wzięli udział w XII Ogólnopolskim turnieju halowej piłki nożnej "Kuba Cup 2018". Turniej odbył się w Truskolasach pod egidą wybitnego reprezentanta Polski Jakuba Błaszczykowskiego i Fundacji Ludzki Gest.
 Prezes Stanisław Sipa chwali...piotrkowską Polonię
Do tej pory działacze piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej mieli do działaczy, a przede wszystkim kibiców piotrkowskiej Polonii wiele zastrzeżeń, tymczasem podczas czwartkowego programu O tym się mówi, emitowanego na antenie Radia Strefa FM, prezes Stanisław Sipa zaskoczył chwaląc jednych i drugich.
Zapisz się na kurs i zostań sędzią piłkarskim
Nabór na kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej prowadzą członkowie Zarządu Wydziału Sędziowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. Zajęcia, które rozpoczną się w styczniu, będą miały formę ciekawych wykładów prowadzonych przez doświadczonych sędziów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat