Ławki do naprawy

Piątek, 25 sierpnia 202322
W alei 3 Maja znajduje się kilka ławek, które nie są w najlepszym stanie. O tym problemie informuje nas jedna z mieszkanek Piotrkowa. Kobieta zwraca uwagę na to, że przechodnie, którzy tamtędy idą, nie mogą na niej usiąść m.in. ze względu na wystający gwóźdź.

Ładuję galerię...

Wspomniane ławki postawione są na chodniku w alei 3 Maja w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 17, nieopodal ronda Żołnierzy Wyklętych. W najgorszym stanie jest ta znajdująca się najbliżej skrzyżowania.

Od urodzenia jestem piotrkowianką, widzę, jak wiele rzeczy w Piotrkowie jest bardzo ładnych, ale w centrum miasta stoją, że tak powiem, „ławki rzęchy”. Są one obdrapane, brudne, a z jednej z nich wystaje gwóźdź. Jest to wstyd dla Piotrkowa, który reklamuje się jako miasto z tradycjami i historią. Dawniej aleja 3 Maja żyła od rana do wieczora każdy, kto przechodził, mógł usiąść. Teraz nie za bardzo można to uczynić. – mówi mieszkanka Piotrkowa. - Dodatkowo w budynku obok tych ławek znajdują się także poradnie lekarskie. W kolejce stoją często starsze osoby lub rodzice z dziećmi. Kiedy ludzie przychodzą, a gabinety są jeszcze zamknięte, to chcieliby na tych ławkach usiąść – dodaje piotrkowianka.

 

O zaistniałym problemie poinformowaliśmy Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta. Jak potwierdzają urzędnicy, pracownicy ZDiUM przyjrzą się stanu faktycznemu tych ławek, po czym zostanie podjęta decyzja w sprawie ich naprawy.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jest źle ~jest źle (Gość)25.08.2023 14:24

A kto wreszcie doprowadzi do czystości i wyglądu ławkę VA BANK na ulicy Sieradzkiej obs....j przez gołębie. Wielki wstyd dla miasta w oczach turystów i mieszkańców. Ławka miała być wizytówką Piotrkowa filmowego.

100


suweren ~suweren (Gość)25.08.2023 14:21

Jaki pan taki kram. Czekamy na referendum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

71


bn ~bn (Gość)25.08.2023 14:09

A dlaczego jest tak mało drzew w alejach , jest tyle miejsc na nowe nasadzenia zwłaszcza w okolicach prokuratury i domu kultury.

40


gian ~gian (Gość)25.08.2023 13:38

Ławeczki nowe, koniecznie potrzebne.

40


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)25.08.2023 13:06

To przy okazji niech pracownicy ZDiUM przyjrzą się również jak wygląd park na Krzywdzie. Nie dość, że ławki popękane i miejscami zgniłe to jeszcze żadna nie stoi na swoim miejscu a duża część powynoszona w krzaki i pod fontannę. Ławka w formie fortepianu zniszczona i brudna. Żeby było śmieszniej niedawno ZDiUM wymienił cztery ławki w tym parku bliżej kościoła bernardynów a co z resztą?

90


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat