Wykład "O świętach i świętych"

ePiotrkow Poniedziałek, 17 lutego 202016962
Uniwersytet Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie zaprasza na kolejny otwarty wykład w ramach cyklu "Grodzkie Spotkania z Historią". Tematyką spotkania będą święci i święta.

Wykład, zatytułowany "O Świętych i świętach", odbędzie się w najbliższy czwartek, 20 lutego, o godz. 17.00 w siedzibie Muzeum Marcepanów przy ulicy Grodzkiej 1. Poprowadzi go dr hab. Jacek Bonarek, profesor UJK w Piotrkowie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

 


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

janioł ~janioł (Gość)23.02.2020 17:47

To jest jakaś kpina?

10


gość ~gość (Gość)23.02.2020 16:05

Ja na miejscu Prezydenta tego miasta napisałbym list błagalny do Billa Gatesa żeby przerobił jaśnie miłościwy Uniwersytet Johna Kennedyego (UJK) na uniwersytet technologiczny. Po wysłaniu listu natychmiast pobieglbym do kościoła NSJ ofiarować intencje tego listu MB. Czemu? Bo UJK to jest jakby to młodzież powiedziała "xD"

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat