Advertisement

W gościach u króla Zygmunta

Wtorek, 21 listopada 202316
W minioną sobotę zainteresowani przeszłością trybunalskiego grodu już po raz kolejny w tym roku, mogli uczestniczyć w zwiedzaniu piotrkowskiego Muzeum.

Ładuję galerię...

Tym razem na temat zabytkowego obiektu, eksponatów i najnowszych wystaw opowiadał kustosz Piotr Gajda.

 

Opowieściom nie było końca, zwłaszcza na temat uzbrojenia dawnych wojów, rycerzy i żołnierzy, którym poświęcona została najnowsza wystawa w piotrkowskim Muzeum.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

... ~... (Gość)22.11.2023 12:41

Ale o co ten krzyk z tego co wiem muzeum otwarte codziennie i można przyjść zobaczyć .Czy wszystkie gazety i strony internetowe muszą o tym pisać, że wycieczka wybrała się tam ?

22


Asterix ~Asterix (Gość)22.11.2023 08:03

Znowu post factum! Ech...

21


Rozgoryczony ~Rozgoryczony (Gość)21.11.2023 17:36

Dlaczego informacja jest po wydarzeniu? Dlaczego nie było informacji o zwiedzaniu muzeum przed, a jest po? Kto zawalił sprawę propagującą wydarzenie? Miałem czas i z wnukiem lat 11, interesującym się dziejami, mogłem tam być. Pewnie miałby ciekawe spostrzeżenia i wrażenia. Wstyd dla muzeum i miasta. Gdzie plakaty i inne możliwości informowania mieszkańców i ewentualnych turystów? Żenada i wstyd. Czy zwiedzanie było tylko dla kuzynów, przyjaciół i znajomych królika?

43


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat