Advertisement

Uwaga! W niedzielę zawyją syreny!

ePiotrkowŁódzkie Sobota, 09 kwietnia 2022484870
W niedzielę o 8:41 w całym województwie łódzkim zawyją syreny. Będzie to forma uczczenia 12. rocznicy katastrofy smoleńskiej.
Fot. Pixabay Fot. Pixabay

Wojewoda łódzki wydał zarządzenie, na mocy którego 10 kwietnia o godz. 8.41 na terenie całego województwa, również w Piotrkowie i wszystkich gminach powiatu piotrkowskiego, zostaną włączone syreny alarmowe celem upamiętnienia 12. rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Będzie to sygnał ciągły trwający przez 1 minutę.

 

В зв'язку з 12 рочницею памяті катастрофи Смоленскій, буде включено звук сирени 10 квітня 2022 у годині 8:41. Воевудство Лодзіннське


Zainteresował temat?

0

20


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (70)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

vincent53 ~vincent53 (Gość)09.04.2022 12:25

Komu to potrzebne. Skandal.

253


mag ~mag (Gość)09.04.2022 11:24

Pomysły tego rządu przewyższa wszystkie absurdy!!!!! Mamy tutaj tak wiele uchodźców dla których wycie syren kojarzy się z jednym: z nalotem, rząd funduje kolejną traumę dla tych ludzi!
Apeluję do Prezydenta K. Chojniaka o odstąpienie od tego beznadziejnego pomysły PiS!!!!!

254


jann ~jann (Gość)09.04.2022 13:14

Już nie długo ten kabaret się skończy i zacznie się rozliczanie ,a jest z czego.

164


Ade ~Ade (Gość)09.04.2022 13:08

Tylko pis mógłby to wymyśleć. Inna sprawa, że Chojniak mógłby wzorem innych miast zrezygnować z tego jak inne samorządy.

162


stefan ~stefan (Gość)09.04.2022 10:03

No to zafundują ukraińcom poranek pełen wrażeń,czy jakiś dzban pomyślał,że ci ludzie takie syreny słyszeli po kilka razy dziennie i uciekali do schronów !!!
Jak można wpaść na taki pomysł ?

386


lokals ~lokals (Gość)09.04.2022 12:51

a w ogóle to taki typowo pisowski super pomysł, tylko powinni dofinansować jakiś tuning syren żeby wyrobiły, bo rozumiem że bedziemy trąbić teraz na każdy wypadek lotniczy z ofiarami? - katastrofa Kościuszki, Kopernika, CASA w Mirosławcu, rocznica katastrofy gibraltarskiej też? Będzie w końcu jak z tymi alertami RCB - 3 raz w tygodniu mam graty z balkonu zdejmować - bo rząd dba i czuwa. No czego się nie dotkną...

143


PaniePrezydencie ~PaniePrezydencie (Gość)09.04.2022 12:44

Liczę na godną postawę prezydenta Piotrkowa i przeciwstawienie się "wytycznym".

153


logikkk ~logikkk (Gość)09.04.2022 12:35

Sensu i logiki brak mam nadzieję ,że ten cyrk już się nie długo skończy po wyborach,i każdy swoje miejsce w pierdlu znajdźie.

112


byczek ~byczek (Gość)09.04.2022 09:56

Mogą sobie wyć mnie i tak nie obudzą

125