Advertisement

Udany debiut w zawodowym ringu

ePiotrkow Wtorek, 08 marca 202232523
Julia Kabzińska, utalentowana bokserka z Piotrkowa Trybunalskiego, zadebiutowała na zawodowym ringu. Podczas gali zawodowego boksu RBK Promotions 19-letnia pięściarka skrzyżowała rękawice z Alicją Klimalą.

Ładuję galerię...

Dla piotrkowianki było to prawdziwe wyzwanie, gdyż o tym, że może zawalczyć na gali, dowiedziała się tydzień przed wydarzeniem.

 

Julia jednak szybko zdecydowała, że przyjmie propozycję, mimo, że w ostatnim czasie nie była w mocnym treningu. W zbliżającym się tygodniu miała sporo na głowie, m.in. napisanie próbnych matur czy wyrobienie kompletnych badań, które dopuściły by ją do walki. Wszystko to spowodowało, że zawodniczka miała naprawdę mało czasu na jakiekolwiek przygotowanie się do pojedynku.

 

Mimo tych przeciwności Julia w swoim debiutanckim pojedynku spisała się znakomicie. Ciężka praca, którą włożyła w boksie amatorskim i determinacja, pomogły jej stoczyć bardzo dobry pojedynek i wygrać go dwa do remisu. Skrót walki można zobaczyć TUTAJ.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

!!! ~!!! (Gość)08.03.2022 15:19

Brawo Julia!

33


Doktor Watson ~Doktor Watson (Gość)08.03.2022 13:23

To po tacie ma!
Miron - jest moc!

43


abcde ~abcde (Gość)08.03.2022 10:32

"Sport dla prawdziwych kobiet......"

31


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat