Stoczyli zacięty bój z Puławami

Strefa FM Czwartek, 12 stycznia 20120
Minimalną porażką piłkarzy ręcznych Piotrkowianina zakończyło się wczorajsze sparingowe spotkanie z Azotami Puławy 29:30 (12:11). Nasi szczypiorniści mogli to spotkanie nawet wygrać. W końcówce więcej szczęścia mieli jednak goście.

Po pierwszej połowie Piotrkowianin prowadził jedną bramką - 12:11. Do 56. minuty Piotrkowianin utrzymywał minimalne prowadzenie. W końcówce doświadczony zespół z Puław doprowadził jednak do remisu 29:29, a w ostatniej akcji przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę i wygrał 30:29.

W czasie weekendu Piotrkowianin weźmie udział w turnieju, który odbędzie się w Zabrzu. Rywalami zespołu Krzysztofa Przybylskiego będą: miejscowy POWEN, Chrobry Głogów oraz Czuwaj Przemyśl.

Piotrkowianin - Azoty Puławy 29:30 (12:11)