Skorzystali z mobilnego punktu szczepień, a w systemie widnieli jako niezaszczepieni

Strefa FM Piątek, 09 lipca 2021376818
Zaszczepili się w Piotrkowie podczas weekendowej akcji organizowanej przez Łódzki Urząd Wojewódzki, a nie ma po tym śladu w systemie. Z takim problemem swoich rodziców, zwrócił się słuchacz Strefy FM do prowadzących magazyn Magiel.
fot. kacza

 

- Mam informację dla wszystkich osób, które były szczepione 29-30 maja w punkcie mobilnym przy ul. Narutowicza. Przekazują ją w imieniu rodziców, którzy byli szczepieni w tamtym czasie. Okazuje się, że ludzie, którzy przyjęli szczepionkę w tym punkcie nie są zarejestrowani w żadnym systemie. Na koncie pacjenta nie widnieje o tym informacja. Próbowałem w tej sprawie dzwonić wszędzie, a przede wszystkim do organizatora, czyli Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego. Niestety kolejni pracownicy mnie zbywali, choć mówili, że mieli takie sytuacje wcześniej, a trzeba pamiętać, że w Piotrkowie było szczepione ponad 1000 osób, a teraz ktoś z nich może potrzebować paszportu covidowego i najzwyczajniej go nie dostanie – alarmował słuchacz Strefy FM.


O wyjaśnienie tej sprawy poprosiliśmy przedstawiciela Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego. 


- Wystąpiły ostatnio problemy, związane z tym, że nie pojawiły się w systemie informacje o zaszczepieniu osób, które przyjęły szczepionkę Johnson&Johnson podczas jednej z akcji organizowanych wraz z Wojewódzką Stacją Ratownictwa Medycznego. Wszystkie osoby, które nie mają tych poświadczeń, prosimy o bezpośredni kontakt właśnie z WSRM-em w celu wyjaśnienia tej kwestii

- mówi Jolanta Kowalik – Gęsiak, pełnomocnik wojewody ds. szczepień.


Z Wojewódzką Stacją Ratownictwa Medycznego skontaktujecie się pod numerem telefonu 786 812 771. Jest ona czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. - Każda osoba, która zgłosi jakikolwiek problem, który powstał w wyniku jakichś kłopotów systemowych, będzie mogła tę sprawę wyprostować, aby ten certyfikat był dostępny na Internetowym Koncie Pacjenta – deklaruje pełnomocnik wojewody ds. szczepień.


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Endżi ~Endżi (Gość)09.07.2021 16:55

Straszna tragedia,jak tu żyć teraz bez paszportu covidowego😂😭

101


j. ~j. (Gość)09.07.2021 18:15

Już niedługo nadejdzie czwarta fala pandemii! Chorować będą przede wszystkim niezaszczepieni! Kto się nie zaszczepił, chociaż miał możliwość, bo dał się otumanić antyszczepionkowskiej propagandzie, uwierzył w jakieś czipy od Billa Gatesa i inne bzdury, powinien w razie zachorowania na COVID ponosić PEŁNE KOSZTY LECZENIA!

517


wielebny wieloryb ~wielebny wieloryb (Gość)09.07.2021 23:40

Cytuję:
ludzie, którzy przyjęli szczepionkę w tym punkcie nie są zarejestrowani w żadnym systemie (...) w Piotrkowie było szczepione ponad 1000 osób, a teraz ktoś z nich może potrzebować paszportu covidowego i najzwyczajniej go nie dostanie


No ale to raczej powinni się cieszyć z takiego obrotu sprawy, bo dzięki temu mogą się zgłosić po kolejną darmową szprycę, dzięki czemu będą "lepiej zabezpieczeni".
A paszport covidowy? No cóż, kiedyś myślałem, że najdziwniejszym paszportem był paszport Polsatu. Rzeczywistość pokazała, że ludzie są zdolni wymyśleć takie "cuda", które się filozofom nie śniły.
Czy paszport covidowy potwierdza, że ktoś jest Covidianinem?

60


5g ~5g (Gość)10.07.2021 11:01

Biedni ludzie. Z takim poświęceniem się wyszczepili i nic z tego.

30


a co to tam tego ~a co to tam tego (Gość)10.07.2021 11:13

Drugi raz ich dziabną.Dla pewności.Dawek nigdy za duzo.

20


antys. ~antys. (Gość)09.07.2021 14:48

Jak zwykle po pisowsku . Propaganda ważniejsza niż pacjent.

123


szczepiony ~szczepiony (Gość)09.07.2021 21:39

"Mam informację dla wszystkich osób, które były szczepione 29-30 maja w punkcie mobilnym przy ul. Narutowicza. Przekazują ją w imieniu rodziców, którzy byli szczepieni w tamtym czasie. Okazuje się, że ludzie, którzy przyjęli szczepionkę w tym punkcie nie są zarejestrowani w żadnym systemie.
Adres: https://www.epiotrkow.pl/news/Skorzystali-z-mobilnego-punktu-szczepien-a-w-systemie-widnieli-jako-niezaszczepieni,44286"
hm...może pojedyncze przypadki, bez problemu paszporcik jest z IKP

22


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)09.07.2021 13:59

No tragedia

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat