Piotrkowianin wygrał w Zawierciu

Strefa FM Niedziela, 11 grudnia 20113
W swoim ostatnim w 2011 roku meczu piłkarze ręczni Piotrkowianina pokonali na wyjeździe Viret CMC Zawiercie 34:28 (16:16). W pierwszej połowie gospodarze nieoczekiwanie postawili naszej drużynie duży opór. W 10. minucie prowadzili nawet 6:2.

Piotrkowianin dość szybko odrobił straty, ale w pierwszej połowie nie potrafił już sobie wypracować przewagi bramkowej. Pierwsza część meczu zakończyła się remisem 16:16 i można było mieć obawy o dobry wynik Piotrkowianina. W poprzednich spotkaniach nasza drużyna w drugich połowach nie spisywała się najlepiej. W Zawierciu było jednak inaczej. Podopieczni Krzysztofa Przybylskiego szybko objęli prowadzenie, którego nie oddali już do końca. Piotrkowianin wygrał ostatecznie 34:28. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był Szymon Woynowski, który rzucił jedenaście bramek.

Viret CMC Zawiercie - Piotrkowianin 28:34 (16:16)
Piotrkowianin: Wnuk, Pawlak - Mróz 4, Daćko 8, Klimczak 2, Skalski 1, Trojanowski 2, Woynowski 11, Iskra 5, Cieniek 1, Kowalik, P. Matyjasik, M. Matyjasik, Biskup.

Trener: Krzysztof Przybylski