Piotrkowianin odpadł z Pucharu Polski

Strefa FM Środa, 10 listopada 20100
Piłkarze ręczni Piotrkowianina odpadli z rozgrywek o Puchar Polski. W dzisiejszym spotkaniu 1/8 finału przegrali w Olsztynie z Warmią 26:30 (11:12).

Piotrkowianin rozpoczął mecz znakomicie. Po bramkach: Tomasza Mroza, Macieja Pilitowskiego i Dominika Płócienniczaka było 3:0 dla naszej drużyny. Warmia dość szybko jednak odrobiła straty i w 18 minucie po trafieniu Tomasza Garbacewicza było 6:6. Na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy, przy remisie 10:10, dwoma minutami ukarany został Piotr Masłowski. Gospodarze to wykorzystali i do szatni schodzili z jednobramkowym prowadzeniem 12:11.
Początek drugiej połowy należał zdecydowanie do Warmii. W 36. minucie było 16:12. Piotrkowianin podjął jednak walkę i starał się odrobić te straty. Połowicznie się to udało w 44. minucie (20:18). Na kolejny zryw Warmii (25:18 - 49 minuta), nasi zawodnicy nie potrafili jednak już odpowiedzieć i w efekcie przegrali 30:26.

Warmia Olsztyn - Piotrkowianin 30:26 (12:11)
Piotrkowianin: Matulski, Jędryka - Mróz 2, Pilitowski 7, Płócienniczak 3, Wolski 2, P. Matyjasik 6, Dankowski 2, M. Matyjasik 1, Wasilewski 2, Matiuk 1, Biskup, Trojanowski, Masłowski.
Trener: Edward Strząbała.