Piotrcovia wygrywa z SPR-em Lublin!

Strefa FM Sobota, 11 grudnia 201011
To było coś niesamowitego! Piłkarki ręczne Piotrcovii pokazały nieprawdopodobny charakter. W 40. minucie przegrywały z SPR-em Lublin 17:24, aby w efekcie wygrać 30:29! Ostatnią bramkę rzuciła na pięć sekund przed końcem Inna Krzysztoszek. Po chwili utonęła w objęciach koleżanek i kibiców. Z SPR-em Lublin Piotrcovia nie wygrała w lidze od 2006 roku. Aż do dzisiaj.

Pierwsza połowa była wyrównana do 25. minuty. Wtedy przy stanie 12:12 trzy bramki z rzędu rzuciły lublinianki, które po 30 minutach wygrywały 16:14. Kiedy w 39. minucie SPR prowadził aż 24:17 wydawało się, że nie może tego spotkania przegrać. Piotrcovia jednak pokazała niesamowity charakter. W 51. minucie doprowadziła do remisu 26:26, a w niezwykle emocjonującej końcówce przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Decydującego gola rzuciła Inna Krzysztoszek.

Posłuchaj Inny Krzysztoszek

Niestety historyczne zwycięstwo nad SPR-em Piotrcovia okupiła kontuzją Lisewskiej. Reprezentacyjna rozgrywająca już w 4. minucie niefortunnie upadła i musiała zostać odwieziona do szpitala. Pierwsze diagnozy mówią o zerwaniu więzadeł kolanowych.