Naprawiają światła

Czwartek, 13 lipca 202314
Dzień po naszym artykule rozpoczęła się naprawa sterownika przy sygnalizacji świetlnej w Alejach Sikorskiego w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

Sygnalizacja nie działała od kilku tygodni. W środę zajęliśmy się sprawą i opisaliśmy problem. W czwartek sygnalizacja jest już naprawiana. 

 

Jak udało nam się ustalić, problem z sygnalizatorami wynikał z uszkodzonego sterownika. W rozmowie z naszym reporterem Karol Szokalski, dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, wskazał, że to przejście powstało w momencie oddania w tym miejscu hipermarketu przy al. Sikorskiego. Sygnalizacja jest własnością prywatną, więc to firma będąca zarządcą obiektów handlowych przy Al. Sikorskiego, odpowiada za wykonanie tej naprawy.   

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

@paleta.gmail ~@paleta.gmail (Gość)13.07.2023 20:18

My ze szwagrem byśmy zrobili to za pół ceny

31


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat