Ktoś grozi śmiercią prezydentowi Tomaszowa

ePiotrkowTomaszów Wtorek, 03 sierpnia 202125178
Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, otrzymał anonimową wiadomość, której autor zapowiada, że samorządowiec znalazł się na jego liście, za to co rzekomo zrobił jego rodzinie. Agresor zapowiada, że Witko nie dożyje następnego tygodnia, bo wykończy go tak samo jak Pawła Adamowicza. Nie szczędzi przy tym wulgarnych zwrotów pod adresem prezydenta Tomaszowa. Do sprawy Marcin Witko odniósł się osobiście, za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Z nienawiścią w mojej pracy niestety spotykam się dość często. Czasami są to anonimy, innymi razy obraźliwe komentarze w mediach społecznościowych. Bywa i tak, że dotykają moich najbliższych. Pierwszy raz jednak ktoś życzy mi śmierci. Może gdyby nie tragiczne wydarzenia z ostatnich lat, potraktowałbym tę wiadomość jak inne. Dziś obawiam się jednak, że ktoś może spełnić te groźby, zwłaszcza że mam wrażenie, że jest ciche społeczne przyzwolenie na takie traktowanie osób pełniących funkcje publiczne. To widać po reakcjach niektórych ludzi na różnych stronach internetowych. Zawiadomienie o groźbach karalnych zostało zgłoszone odpowiednim służbom i mam nadzieje, że staną one na wysokości zadania, że będziemy mogli bezpiecznie czuć się wykonując swoją pracę. Muszę jednak zaznaczyć, że dostaje też od mieszkańców, ludzi masę pozytywnej energii i wsparcia. Wiele ciepłych słów, które pomagają w tych trudniejszych chwilach. Bardzo za nie wszystkim dziękuję, to dla mnie naprawdę nieoceniona pomoc w pracy na rzecz naszego miasta. Ta pozytywna energia pozwala cały czas realizować wyznaczone cele

- Czytamy na profilu facebookowym prezydenta Tomaszowa.

 

Autor gróźb stwierdza w swojej wiadomości,  że jest "nieobliczalnym psychopatą", a zbrodni dokona z przyjemnością. Na jago liście mieli się znaleźć także między innymi włodarze Gdańska, Białegostoku czy Poznania. Sprawą zajmuje się obecnie piotrkowska prokuratura. Sprawcy może grozić do dwóch lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Wiesław Paleta ~Wiesław Paleta (Gość)04.08.2021 10:42

Polityka zbiera swoje żniwa, a czemu jak się naród wykańcza to nie ma afery?

11


Kazik ~Kazik (Gość)04.08.2021 07:57

Humor dnia...

01


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)04.08.2021 06:28

Ledwo Donald wrócił,.......

70


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)03.08.2021 21:43

To ja wam powiem prezydent Tomaszowa to kolega, przyjaciel (dosłownie) Andrzeja Dudy tak tego Andrzeja prezydenta RP. Dlatego Tomaszów to teraz krajna mlekiem i miodem płynącą. A Krzysio z Piotrkowa ma ból d..y Fajnie ???

33


Hmm ~Hmm (Gość)03.08.2021 18:46

Chyba go nie lubią. Ciekawe za co?

04


do ep ~do ep (Gość)03.08.2021 15:10

A jaki wyznawca miłości zabił Adamowicza bo chyba nie Peło więc mierz jedną miarą.

55


EP ~EP (Gość)03.08.2021 12:42

Mowa miłości wedlug wyznawców PełO

95


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat