Koński weekend w Bogusławicach

Strefa FM Poniedziałek, 02 maja 20114 4237
Jest już tradycją, że pierwszy weekend maja w Bogusławicach upływa pod znakiem Ogólnopolskiego Memoriału Barbary i Andrzeja Osadzińskich w skokach przez przeszkody. W czasie trzech dni (1-3 maja) zaplanowano kilkanaście konkursów, które cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności zgromadzonej na trybunach bogusławickiego hipodromu.

- Nie możemy tym razem powiedzieć, że przyjechała do Bogusławic cała czołówka polskich jeźdzców. Równolegle bowiem odbywają się zawody w Starogardzie Gdańskim. Przyjechał do nas jednak Dawid Rakoczy - jeden z najlepszych polskich zawodników, który ostatnie lata spędził w Niemczech. Startuje również nasz najlepszy jeździec Andrzej Głoskowski oraz cała plejada młodych zawodników z całego kraju - powiedział Tadeusz Głoskowski - dyrektor zawodów i jednocześnie prezes BKJ Bogusławice.

- Konkursy są trudne, dla nas w tym roku to pierwsze starty na otwartym powietrzu. Na pewno jestem bardzo zadowolony z tego, że przyjechałem do Bogusławic - przyznał Dawid Rakoczy (Profil Piła), który startuje w Bogusławicach na kilku koniach. Potraktował bowiem start w memoriale Osadzińskich szkoleniowo.

Najważniejszy konkurs - Grand Prix Bogusławic zaplanowany jest na 3 maja. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

 

 

Posłuchaj materiału z Bogusławic


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

.... ~.... (Gość)03.05.2011 23:12

"Luca" napisał(a):


trudno zeby ktos na 8ma rano dotarł zeby kibicowac w dlugi weekend, ale moge powiedziec ze 1 maja po godz 14ej trybuny były pełne:P

00


:) ~:) (Gość)03.05.2011 10:45

o której godzinie zaczynają się zawody w dniu 03 maja ?[cytat]
Zawody zaczynają się od 8.00,a trwają do wieczora.

00


Luca ~Luca (Gość)02.05.2011 22:58

W czasie trzech dni (1-3 maja) zaplanowano kilkanaście konkursów, które cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności zgromadzonej na trybunach bogusławickiego hipodromu.
he he he widać te tłumy na filmiku :)[cytat]

00


pytający ~pytający (Gość)02.05.2011 22:04

o której godzinie zaczynają się zawody w dniu 03 maja ?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat