ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kalkulator OC – agent i porównywarka w jednym

Środa, 13 stycznia 2021 1346
Jednym z aspektów, które szczególnie gorączkują kierowców, jest konieczność zakupu ubezpieczenia OC. Pojawiające się reklamy różnych firm stale przekonują, że można znaleźć tańszą opcję i to właśnie aspekt ekonomiczny jest zdecydowanie najważniejszy. Nowoczesne narzędzia pozwalają szybko znaleźć idealne ubezpieczenie, a także sprawiają, że bez problemu można załatwić wszystkie formalności online.

 

Porównywarka OC

 

Choć to ubezpieczenie obowiązkowe, to już pobieżna analiza ofert pozwala dojść do wniosku, że różnice w opłatach są bardzo duże. Warto więc poszukać lepszej propozycji, jeśli twoja jest niesatysfakcjonująca i czasem trzeba „oderwać się” od ubezpieczyciela, z którym byliśmy związani przez lata, ponieważ to się nam rzeczywiście opłaci. Dzięki funkcjonalnym porównywarkom https://porownywarka-ubezpieczen.pl bardzo łatwo znajdziemy ofertę szytą na miarę naszych możliwości. Kalkulator to niezwykle intuicyjne narzędzie, które w kilka minut wskaże najtańszą opcję. Tym samym nie tylko oszczędza nasze pieniądze, ale również czas, który spędziliśmy na przeszukiwaniu stron kolejnych ubezpieczycieli. Co istotne, w ten sposób otrzymujemy bardzo czytelną informację, w jakim miejscu ubezpieczenie jest po prostu najkorzystniejsze. To idealna opcja dla tych, którzy nie lubią przepłacać.

 

Nowoczesne technologie online

 

Dzięki kalkulatorom OC dostępnym w sieci wybór ubezpieczyciela jest prosty i szybki. Nie wymaga również wychodzenia z domu. Najczęściej w zestawieniach znaleźć można najpopularniejsze towarzystwa ubezpieczeniowe w Polsce takiej jak na przykład Aviva, AXA, Generali, Link4 czy PZU oraz te bardziej niszowe. Wystarczy wpisać do specjalnego formularza kilka danych takich jak: marka samochodu, model, rok produkcji, pojemność silnika czy przebieg. Poza tym pojawią się pytania o to, od kiedy kierowca posiada prawo jazdy czy o spowodowane stłuczki. Na tej podstawie zostanie wyliczona wysokość składki OC w każdym z towarzystw ubezpieczeniowych. To system dokładnie analizuje dane i wskazuje ofertę, a kierowca po kilku minutach dowiaduje się, ile zapłaci za OC w konkretnych firmach. Co istotne, ta cała procedura odbywa się bez kontaktowania się z agentami ubezpieczeniowymi, odwiedzania placówek czy wypełniania formularzy na stronach wszystkich firm ubezpieczeniowych. Kalkulator jest darmowy i nie zobowiązuje nas do niczego. Może więc mieć charakter czysto poglądowy. Jeśli natomiast będziemy chcieli podpisać umowę, to mamy możliwość zakupu ubezpieczenia OC przez internet.

 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat