"Jaskółki" nie schodzą z podium

Poniedziałek, 26 września 20224
W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o odebraniu przez Magdalenę Markiewicz Złotej Wieży Trybunalskiej. Jej podopieczne pięknie uczciły odebranie przez swoją trenerkę tego wyjątkowego wyróżnienia. W ostatnich zawodach aż sześciokrotnie stawały na podium.

Ładuję galerię...

W sobotę w Łodzi obyły się ostatnie eliminacje do Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym. W zawodach świetnie spisały się reprezentantki Akademii Tańca Sportowego "Jaskółki". Piotrkowianki aż sześciokrotnie stawały na podium. 

 

Od najmłodszych do najstarszych wszystkie zawodniczki spisały się znakomicie. Zespoły, duety i soliści wszystkimi startami eliminacyjnymi w tym sezonie ,zgromadziły najwyższą punktację w rankingu za zdobyte miejsca i zagwarantowały sobie udział w Mistrzostwach Polski ,które odbędą się w listopadzie - mówi Magdalena Markiewicz. choreografka i trenerka "Jaskółek". 

Podczas łódzkich zawodów pierwsze miejsce w kategorii Fantasy Show Młodzików zajęła "Perła Mini". W kategorii Fantasy Show Juniorzy bezkonkurencyjny okazał się "Aerobik", a w kategorii  Fantasy Show solo Junior najlepsza była Antonina Jarzębska. Drugie miejsca w kategorii Fantasy Show solo Młodzież zajęła Kinga Klimczyk, a w kategorii Free Dance Duety Junior Weronika Malinowska i Alicja Chybała. Na najniższym stopniu podium stanęła Julia Gaj startująca w kategorii Fantasy Show solo Junior. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

też Piotrkowianin ~też Piotrkowianin (Gość)26.09.2022 23:21

tylko ani jednego chłopaka :-)

00


go?ć_piotrkowiankaaaa ~go?ć_piotrkowiankaaaa (Gość)26.09.2022 12:55

Gratulacje, tak trzymać :)

01


Gosc8 ~Gosc8 (Gość)26.09.2022 10:16

Antonina to uczennica 1 LO .Kojarzę ja ze szkoły.Super zdolna dziewczyna tak trzymaj.

01


psdjyht ~psdjyht (Gość)26.09.2022 08:56

Super!!! Najlepsza Szkoła Tańca w Piotrkowie...profesjonalizm w każdym calu i wspaniali trenerzy

31


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat