Czują się spadkobiercami Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej

Piątek, 01 października 20210 1601
Regionalne Terenowe Koło Emerytów i Rencistów Związku Zawodowego Maszynistów w Piotrkowie nie zapomina o swoim święcie. Byli maszyniści wspominali młode lata i dziękowali za opiekę.
zdj.: TKEiR ZMM Piotrków

Emerytowani maszyniści dziękowali za opiekę swej patronce św. Katarzynie podczas mszy w sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej. - Jako spadkobiercy Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej uroczyście obchodziliśmy święto Polskich Maszynistów Kolejowych. Wraz z naszymi gośćmi z terenowego Koła Emerytów i Rencistów ZZM z Sierpca i ZZM Białystok uczestniczyliśmy także w seminarium poświęconym Polskim Kolejom, którego gościem specjalnym był prof. dr hab. Paweł Soroka — informuje Marek Kraska z TKEiR ZMM w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat