Concordia na spadkowym miejscu w III lidze

Strefa FM Niedziela, 29 sierpnia 20102
Tego nie spodziewał się chyba nikt. Spadkowicz z II ligi, zespół Concordii Piotrków, po trzech rozegranych kolejkach zajmuje 14. miejsce w tabeli III ligi (grupa łódzko-mazowiecka). Podopieczni Zbigniewa Karbownika wyprzedzają zaledwie dwa zespoły!

W trzeciej kolejce Concordia znów tylko zremisowała w Łodzi z UKS SMS 0:0. W 90. minucie trzy punkty mógł zapewnić piotrkowianom Tomasz Wolan, ale nie potrafił skierować futbolówki do pustej bramki.

- Wygramy już w najbliższą środę z Kutnem - przekonuje prezes Concordii Dariusz Dzwonnik. Nie graliśmy wcale tak źle, ale raziliśmy nieskutecznością. Spokojnie, to dopiero początek rozgrywek - dodaje prezes.

Z pozostałych drużyn z okręgu piotrkowskiego najlepiej spisała się Ceramika Opoczno, która wygrała z Sokołem Aleksandrów 1:0 (1:0). Zwycięstwo zapewnił Ceramice Grzegorz Piechna. Król wszystkich klas rozgrywkowych trafił do bramki w 43. minucie. 2:2 w Kutnie zremisował Włókniarz Zelów, zaś 1:2 przegrała w Radomiu z Bronią przedborska Pilica.