Charytatywny piknik dla Patryka

Region Niedziela, 09 czerwca 20240
Organizatorzy sobotniego pikniku charytatywnego dla Patryka Kabzińskiego, który odbył przy ulicy Szkolnej 12 w Uszczynie, przygotowali mnóstwo atrakcji. Nie zabrakło także koncertów. Gwiazdą pikniku była popularna grupa Skaner.

Ładuję galerię...

Dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie oraz rehabilitację młodego mieszkańca Poniatowa.

 

Można było odwiedzić strefę handballu, a także strefę kulinarną, w której panie z kół gospodyń wiejskich częstowały lokalnymi smakołykami. Można było również skorzystać z dmuchańców i animacji dla dzieci, obejrzeć zabytkowe (i nie tylko) samochody i motocykle, czy spotkać się z Przemkiem Wieczorkiem, wicemistrzem świata w para-taekwondo, a treningi na scenie przeprowadzali członkowie Piotrkowskiej Akademii Taekwondo. Ponadto zaplanowano licytacje, przejażdżki konne oraz bryczką czy rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy ogród w Poniatowie.

 

Honorowymi patronami wydarzenia byli Piotr Łączny, starosta piotrkowski oraz Dorota Jankowska, burmistrz Sulejowa.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

8


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat