Advertisement

Będzie więcej testów dla osób na kwarantannie

ePiotrkowRegion Środa, 08 kwietnia 2020498415
Radni powiatu piotrkowskiego wspierają sanepid. Dzięki dobrowolnym wpłatom samorządowców zwiększy się ilość osób przebadanych na obecność koronawirusa, którzy przebywają na kwarantannie.
Będzie więcej testów dla osób na kwarantannie

- W porozumieniu z sanepidem w Piotrkowie oraz Wojewódzką Stacją Ratownictwa Medycznego jeśli uda się znaleźć wykonawcę, prawdopodobnie akcję rozpoczniemy w przyszłym tygodniu - poinformował nas starosta piotrkowski Piotr Wojtysiak. - Jesteśmy organizacyjnie gotowi, do tego aby podjąć się tego wyzwania, żeby osoby które kończą kwarantannę miały pewność, że rzeczywiście nie są zarażone koronawirusem - dodał.

 

Radni wpłacają pieniądze na specjalne konto. Gdyby środków zabrakło zostaną uzupełnione z budżetu powiatu piotrkowskiego.


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

co na to Prezydent? ~co na to Prezydent? (Gość)08.04.2020 13:29

Kolejne brawa dla Pana Starosty!!!! Tylko teraz Piotrkowianie widzicie różnicę kto i jak dba o zdrowie swoich mieszkańców?

52


gość ~gość (Gość)08.04.2020 13:03

Lepiej późno niż wcale. Koszmarem było to, ze rodziny na kwarantannie z małymi dziećmi , zgłaszający problemy zdrowotne nie miały żadnej pomocy, żadnych testów.
Nie dziwi też fakt ze u nas tylko tyle przypadków skoro nie ma testów.
Zdrowia dla wszystkich .

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat