Aleksandrów. Realizacja projektu „Magia Pilicy”

Region Niedziela, 28 października 20185
W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020, wraz z innymi samorządami Nadpilicza gmina Aleksandrów realizuje projekt „Magia Pilicy – Ochrona Przyrody Obszaru Funkcjonalnego Doliny Rzeki Pilicy”.
fot. UG w Aleksandrowiefot. UG w Aleksandrowie

W ramach tego projektu w tym roku powstanie infrastruktura związana z utwardzeniem dróg w miejscowości Skotniki i na odcinku Niewierszyn – Ostrów. Będą to kolejne wyremontowane odcinki dróg na terenie gminy. Na rok następny w ramach tego projektu planowane są inwestycje związane z budową małej infrastruktury turystycznej na terenie gminy.

 

Na realizację tego zadania gmina Aleksandrów pozyskała kwotę 480 tys. zł. z budżetu Unii Europejskiej.

 

za UG w Aleksandrowie

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)28.10.2018 21:20

A kiedy sulejów no tak to niestety sulejów :(

20


Sulejowianin ~Sulejowianin (Gość)28.10.2018 12:51

a w Sulejowie pilica zarośnięta , ośrodek po Victorii gnije czy po wyborach ktoś coś z tym zrobi ?

30


wąsomir ~wąsomir (Gość)28.10.2018 13:59

typowi gumowce

20


Witek ~Witek (Gość)28.10.2018 12:52

Jaka magia Pilicy zwykłe nieróbstwo urzędników bo zalew jest już dobre 40 lat a ci nagle się obudzili przespali 40 lat mam na mysli nie tylko tą gminę ale Sulejów Wolbórz Tomaszów M. Na początku kończącej sie kadencji Burmistrz Wolborza Sulejowa i ktoś z powiatu wybrali się razem do Skandynawii jak dobrze pamiętam podobno mieli się uczyć jak sie buduje parkingi blisko zbiorników wodnych. O tym pisał ten portal kadencja sie kończy a efektów brak.
Może by tak redakcja zapytała Burmistrzów czego się nauczyli za pieniądze podatnika

50


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat