Advertisement

70 lat Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Strefa FM Środa, 22 listopada 20170
Wyjątkowy jubileusz świętują dzisiaj mieszkańcy naszego regionu, należący do piotrkowskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Oddział funkcjonuje już 70 lat. Podczas uroczystości, która odbyła się w jednej z piotrkowskich restauracji, przedstawiciele władz podziękowali członkom zarząd za "trud, poświęcenie i zaangażowanie włożone w działalność Związku". 

Ładuję galerię...

- Związek jest prawie naszą rodziną. Spotykamy się w niedzielę, urządzane są zabawy, też sylwetrowe. Związek dba o swoich członków, są wycieczki, wczasy rehabilitacyjne, prawie co roku jeździmy do Uniejowa - mówi Barbara Słowińska, która należy do stowarzyszenia już od 10 lat. A ile osób zrzesza dzisiaj piotrkowski oddział? - Około dwóch, trzech tysięcy w Piotrkowie. Poza tym są regiony poza Piotrkowem - Moszczenica, Sulejów i okoliczne miejscowości. Wyjazdy częściowo dofinansowuje prezydent miasta, starosta też w tym uczestniczy - wyjaśnia Jerzy Łuszczyk, wiceprezes piotrkowskiej jednostki

 

Związkowi podlega siedem oddziałów rejonowych: w Bełchatowie, Koluszkach, Opocznie, Radomsku, Sulejowie, Tomaszowie Mazowieckim i Zelowie.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat