Advertisement
artykuł partnerski

5 najlepszych zabaw integracyjnych na wyjazd firmowy.

Wtorek, 26 października 2021
Wyjazdy integracyjne z roku na rok zyskują coraz większą popularność, a na ich organizację dostrzegając realne korzyści decyduje się coraz więcej firm. To nie tylko doskonałe narzędzie integracyjne, ale również wydarzenie budujące lojalność pracowników. Nie sposób nie wspomnieć również o podniesieniu morale i zwiększonej efektywności po każdym takim wyjeździe. Jakie są najpopularniejsze i najlepsze zabawy integracyjne na wyjazd firmowy? Poznaj nasze TOP 5!
5 najlepszych zabaw integracyjnych na wyjazd firmowy.

 

Olimpiada firmowa

Zawody sportowe popularne są od początków cywilizacji, a rywalizacja towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Olimpiada firmowa to również współzawodnictwo, ale na zdrowych zasadach i z dużym przymrużeniem oka! Uczestnicy tej integracji wezmą udział w nietypowych konkurencjach takich jak: hokej czarownic, mega jenga, ludzkie piłkarzyki, twister czy… Angry Birds! Dzięki podziałowi na drużyny, uczestnicy uczą się zgodnej współpracy, komunikacji i dążenia do wspólnego celu. Zwieńczeniem zabawy będzie uroczysta dekoracja zwycięzców. Olimpiada firmowa to idealne rozwiązanie na wyjazd integracyjny w miesiącach wiosenno-letnich.

Maszyna Goldberga

Kilka drużyn, kilka stanowisk, kilkadziesiąt różnych narzędzi oraz gadżetów… i jedno zadanie: stworzyć wielką, samonapędzającą się machinę, która wprawiona w ruch na początku, zatrzyma się dopiero na mecie! Doskonałe narzędzie integracyjne, podczas którego istotna jest współpraca nie tylko wewnątrz zespołu, ale i między nimi! Aby Maszyna Goldberga zadziałała w pełni, konieczna jest klarowna i jednomyślna kooperacja. Bez tego nici z sukcesu!

Warsztaty Improwizacji

Zapewne nie raz przytrafiła się Wam w życiu zawodowym sytuacja, w której wszystko wymknęło się spod kontroli i trzeba było reagować w trybie natychmiastowym. W takim momentach bardzo przydatna jest umiejętność bezstresowej improwizacji. To właśnie tego uczą się uczestnicy warsztatów improwizacji w tej nietypowej formie! Nietypowej, ponieważ zapraszamy uczestników na scenę, do improwizacji kabaretowej! Doświadczeni aktorzy i improwizatorzy na warsztatach w humorystyczne sposób nauczą uczestników podstaw techniki improwizacji. Nabyte umiejętności będzie można sprawdzić podczas wieczornego, wspólnego występu. Kabaretowa improwizacja górą!

Eko Warsztaty

Ekologia to coraz popularniejsze zagadnienie, a odnosi się do niej coraz więcej firm. Każdy nowoczesny przedsiębiorca podąża drogą eko, by choć trochę ulżyć naszej planecie i walczy o lepsze jutro nas wszystkich. W trakcie warsztatów ekologicznych uczestnicy nauczą się wielu przydatnych w życiu codziennym rzeczy i nawyków, a także np. jak zrobić własny las w słoiku, który upiększy niejeden domowy salon lub sypialnię! Nie pozostawaj w tyle – bądź Eko!

Warsztaty Kulinarne

Programy o gotowaniu czy ratowaniu restauracji niezmiennie biją rekordy popularności, a ogląda je niemal każdy! Któż by nie chciał spróbować swoich sił w zatrzymaniu fartucha i wygraniu takiego programu? Możecie dać szansę swoim pracownikom na spełnienie marzeń! Warsztaty kulinarne połączone z konkursem na najlepszą ugotowaną potrawę będzie strzałem w dziesiątkę, a sama zabawa na kilka godzin porwie wszystkich uczestników. Nie wierzysz? Spróbuj sam!

Jak więc widać na powyższych przykładach, na wyjeździe integracyjnym może być i zabawnie, i pouczająco, a co najważniejsze, Twoi pracownicy wrócą zintegrowani, zrelaksowani i pełni sił do dalszej, efektywnej pracy na korzyść Twojej firmy!


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat