3585 zł. dla Julki Jezierskiej (ZDJĘCIA)

Region Poniedziałek, 21 marca 20221
Spacerowali z balonami dla Julii Jezierskiej. 15-letnia uczennica IV LO w Piotrkowie choruje na ostrą białaczkę. Marsz charytatywny wystartował w sobotę, o godz. 11.00, spod świetlicy wiejskiej w Michałowie.

Ładuję galerię...

Na starcie stawiło się ponad 100 osób.

W imieniu organizatorów spaceru, chciałabym gorąco podziękować wszystkim uczestnikom imprezy, zarówno darczyńcom jak i tym, którzy wsparli nas przy organizacji. Szczególnie dziękujemy tym, którzy przyjęli nasze zaproszenie i zaszczycili nas swoją obecnością, to starosta powiatu piotrkowskiego Piotr Wojtysiak, wicestarostaDariusz Magacz, wójt gminy Moszczenica Marceli Piekarek oraz jego zastępca Krzysztof Jędrzejczyk. Dziękujemy również pomysłodawczyni Pani Ewelinie Sierocińskiej. Szczególnie dumni jesteśmy z obecności Julii, której determinacja i wola walki z chorobą zasługują na podziw nas wszystkich. Zebraną kwotę, 3585 zł. , wpłacimy na konto Julii w Fundacji Krwinka, oczywiście z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Także jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy byli i którzy nas wsparli - mówi Ewa Kroczyńska ze Szkoły Podstawowej w Jarostach.

 

Uczestnicy wydarzenia maszerowali ulicami Południową, Sezamkową, Słonecznikową, Migdałową, Brzozową, Makową i Kolejową. Meta spaceru mieściła się w Szkole Podstawowej w Jarostach. Tam na wszystkich czekały słodki poczęstunek i gorąca herbata. Nad bezpieczeństwem w czasie przemarszu czuwali strażacy z Jarost i Raciborowic.

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pozdrowienia ~pozdrowienia (Gość)21.03.2022 12:14

Piękni, wspaniali Pomocnicy.

50


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat