Adrian Malicki Show

Region Poniedziałek, 30 października 20172
W meczu przedostatniej kolejki rundy jesiennej, grający w piotrkowskiej okręgówce poloniści pokonali na wyjeździe Zapał Krzętów 4:2 (2:1). Wszystkie bramki dla piotrkowskiego zespołu zdobył Adrian Malicki. Polonia awansowała na trzecie miejsce w tabeli.

Napastnik piotrkowskiej drużyny rozpoczął swój popis już w 5. minucie spotkania, siedem minut później po raz kolejny pokonał bramkarza przeciwnej drużyny, jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali zdobyć bramkę kontaktową. Po przerwie krzętowianie strzelili jeszcze jedną bramkę, remis utrzymał się jednak tylko przez kilkanaście minut, ponieważ w 77. minucie meczu Adrian Malicki strzelił trzecią bramkę dla swojego zespołu, a dziesięć minut później ustalił wynik tego spotkania.

Ostatni mecz w tej rundzie poloniści rozegrają na własnym stadionie, w sobotę (4 listopada) zmierzą się z Omegą II Kleszczów, początek tego spotkania o godzinie 13.30.

Zapał Krzętów 2:4 (1:2) PKS Polonia Piotrków Trybunalski

(30', 60' Jakub Jachimowski - 5', 12'. 77', 87' Adrian Malicki)

PKS Polonia Piotrków Trybunalski: Cieślik - Bąbol, Patryk Grzesiuk (88' Mateusz Grzesiuk), Jakubiak (50' Kawnik), Kukulski, Lenarcik, Malicki, Ornafa, Rak (84'), Santos, Yermakov.