Advertisement

Zmieniajmy świat od dziś! Hołownia w Wolborzu

Region Wtorek, 29 maja 201836401
"Jedyny czas, który mamy na zmiany jest dzisiaj" mówił do mieszkańców Wolborza Szymon Hołownia. Na pl. Jagiełły promowano czytelnictwo w ramach projektu realizowany z budżetu obywatelskiego województwa łódzkiego.

Ładuję galerię...

Spotkanie przy słonecznej pogodzie rozpoczął koncert muzyki klasycznej w wykonaniu kwartetu Antidotum Quartet. Później prezentowały się biblioteki powiatu piotrkowskiego. Było mnóstwo książek i zabaw promujących czytelnictwo dla dzieci. Rozstrzygnięto konkursy plastyczne, których zwieńczeniem była plenerowa wystawa prac. Tematyką prac było 100-lecie odzyskania niepodległości.

 

O swojej twórczości w zabawny sposób mówił ze sceny pisarz Dariusz Rekosz, ale niewątpliwą gwiazdą spotkania był znany dziennikarz Szymon Hołownia, który namawiał do zmieniania świata i czynienia dobra już dziś, od teraz, bowiem, jak mówił: "Jedyny czas, który mamy na zmiany jest dzisiaj". Szymon opowiadał o swojej działalności pomocowej, którą realizuje poprzez fundacje.


Hołownia jest autorem wielu książek o religii we współczesnym świecie. Dwukrotnie został laureatem prestiżowej nagrody Grand Press. Znany jest z prowadzenia wielu znanych programów telewizyjnych.

 

Wieczór na pl. Jagiełły zakończyły koncerty zespołu Forteca oraz występ wirtuoza skrzypiec Kamila Skickiego, który zagrał na laserowej harfie.


Projekt „Promocja czytelnictwa i bibliotek" realizowany był w Wolborzu przez Stowarzyszenie Wirtuoz w ramach budżetu obywatelskiego województwa łódzkiego.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)30.05.2018 09:27

Impreza atrakcyjna ale tego zdjęcia nie będę komentować bo i po co ono mówi samo za siebie.Powinna być osoba która ta imprezę przygotowała agencja nie pożal się Boże Jaros

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat