Mateusz Bernatek mistrzem Polski w zapasach. 5 medali dla AKS

AKS PiotrkówKraj Wtorek, 17 września 20245
Mateusz Bernatek został mistrzem Polski w kategorii 72 kg podczas 94. Mistrzostw Polski w Chełmie. Jego koledzy z Atletycznego Klubu Sportowego zdobyli jeszcze 4 brązowe medale.

Medale AKS:

3. Dawid Sztajkowski (55 kg)

3. Marcin Sztanderski (63 kg)

1. Mateusz Bernatek (72 kg)

3. Filip Loch (77 kg)

3. Patryk Robaszek (87 kg)

To trzeci tytuł mistrza Polski Mateusza Bernatka. Pierwszy raz triumfował w 2015 roku.

Drużynowo Atletyczny Klub Sportowy zajął 3 miejsce. Trenerem naszych zawodników jest Karol Sala.