Kamil Majchrzak już nie gra w US Open (AKTUALIZACJA)

Świat Środa, 21 sierpnia 202413
Włoch Bellucci okazał się za silny dla Kamila Majchrzaka. Piorkowianin niestety przegrał 0-2 i nie awansował do głównej drabinki US Open. Wcześniej Kamil wygrał jednak dwa spotkania.

W meczu z Zhengiem Kamil wygrał pierwszego seta 6-3. W drugim doszło do tiebreaku, w którym lepszy okazał się rywal (5-7). W decydującym secie zrobiło się groźnie, gdy piotrkowianin przegrywał już 3-5 i 15-30. Zdołał jednak odwrócić losy spotkania i wygrał 7-5. Z Galanem wygrał gładko 6-1, 6-4.

Przypomnijmy, że w 2019 roku Kamil w US Open doszedł do III rundy. To do tej pory jego najlepszy wynik turniejach wielkoszlemowych.