metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zośka ~zośka (Gość)27.06.2015 10:43

Niestety, ale b.prezes ma rację, że coś tu nie gra - tyle różnych stanowisk w jednej osobie, ...ale dorwał się Krawczyński do koryta

211


ale jaja! pełnomocnik prezydenta na prezesa spółki miejskiej ~ale jaja! pełnomocnik prezydenta na prezesa spółki miejskiej (Gość)27.06.2015 14:10

M.Krawczyński jeszcze kilka lat temu był członkiem rady nadzorczej MZGK. Razem z S.Łopatowskim dokuczali radnemu K.Kozłowskiemu, którego ostatecznie S.Łopatowski zwolnił z pracy bez zapytania rady miasta o zgodę czego wymaga prawo. Kozłowski wygrał proces w sądzie pracy w I instancji a S.Łopatowski zamierzał się odwoływać do II instancji. Coś mi tu czymś zalatuje. A może się mylę? Niech mi ktoś wyjaśni!

172


PrzemeG ~PrzemeG (Gość)27.06.2015 17:17

Mówiłem żeby głosować na pana Lorka!

103


raw ~raw (Gość)28.06.2015 08:21

Panie Chojniak prawi ludzie nie zadają się z chuliganami,dlatego nie żałuje pana bo jest pan ich wart!!!!!!

81


MZGK ~MZGK (Gość)28.06.2015 08:26

Panie Łopatowski co na to Dolny,Warakomski,Konera,przy 5-osobowym składzie nie wybrali pana ponownie,coś mi tu śmierdzi,czyżby pana osikali?

101


pwik ~pwik (Gość)28.06.2015 08:31

Tak się dzieje jak 4,5 roku temu wybrało się łobuza.Jak znam tego delikwenta to jeszcze nie koniec!!!!!

100


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)28.06.2015 09:35

Żeby być prezesem to trzeba mieć prezencje i wygląd,a ten człowiek jak wygląda? jak żul i menel spod sklepu,żenada co wyrabia Chojniak.

100


sklave sklaveranga28.06.2015 09:44

No to kiedy Szanowny Prezes zostanie odznaczony orderem Budowniczego Polski Racjonalnej? Za entuzjastyczne zadowolenie z władz, obywatelską troskę, optymalizację wyborczą polegającą na działaniach zapewniających zawsze zwycięstwo sprawującym władzę. A wszystko to by ludziom żyło się lepiej. Swoim. Zawsze Razem dla....siebie.
Więcej na sklave.glowna

70


ciekawski ~ciekawski (Gość)28.06.2015 09:44

Co to za choroba dotknęła tak nagle pana Marka ?

50


radny - Jan Dziemdziora ~radny - Jan Dziemdziora (Gość)28.06.2015 12:53

uprzejmie informuje moich sympatyków przez małe "s", że wyrosłem z tego aby mnie rajcowały tego typu wyróżnienia i medale

24


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat