metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
omega ~omega (Gość)28.06.2015 13:55

Na pana miejscu pojechał bym do radnego Kozłowkiego i opowiedział o kulisach jego zwolnienia z pracy i funduszach wyborczych-będzie wesoło-hahahaha!

81


zniesmaczony ~zniesmaczony (Gość)28.06.2015 14:15

to jest jakiś kawał, tym miastem rządzi banda patalachow, jak patrzen a Krawczyńskiego, Wójcik to widze obraz naszego miasta w całej okazałości. Banda debili nic wicej szkoda tylko Piotrkowa, byłem wczoraj o 21 na koncercie i wiecej ludzi było na dniach Parzniewic, Plakac mi się chce jak widze jak to miasto umiera a w tym momęcie to już jest agonia.

120


baran ~baran (Gość)28.06.2015 15:42

Nosił wilk razy kilka aż ponieśli wilka-hahahahaha!!!!!!!!!!!!trzeci raz wypad z hukiem.

31


Nie wyspany ~Nie wyspany (Gość)28.06.2015 08:34

Ciekawe kto na szefa alkoholowej.może jadzia ha ha k...a śmieje sie piszac

110


kot ~kot (Gość)28.06.2015 16:24

Łopata wszedł za pazury Chojakowi i ten przyparty do ściany wreszcie odważył się go ruszyć. Łopata wie o finansowaniu kampanii prezydenckiej pod stołem, sam załatwiał kasę od pseudobiznesmenów. Chojniak robi w majty ze strachu przed Łopatą Zbliża się koniec chojaka. Cała komuna go otoczyła i skończy w pierdlu. Taka banda jak teraz, która dobrała się do miejskich pieniędzy nigdy nie była. Krawczyński został prezesem ciepłownictwa, bo musi odpalać z 15 tysięcy netto, które w biednym Piotrkowie będzie brał - Mariankowi i Chojakowi. Poza tym jego zadaniem będzie dalej dopalać Kozłowskiemu i innym wskazanym na zniszczenie pracownikom. Chojniak jest zwykłym kanciarzem. Kościół popiera nadal tego cwaniaka. - WSTYD!!!

221


oBSERWEr ~oBSERWEr (Gość)28.06.2015 17:22

Ocet wylał się na ulice miasta

70


??? ~??? (Gość)28.06.2015 20:25

Mogą być jaja jak z Waldkiem.

50


znajomy ~znajomy (Gość)28.06.2015 13:20

A jakie pretensje wnosi p.Łopatowski zapomniał w jakim stylu załatwił A. Pola żeby dorwać się do koryta historia zatoczyła koło,tylko A.Pola ludzie żegnali ze łzami w oczach a pana z radością.

123


O co tu biega ~O co tu biega (Gość)28.06.2015 09:54

Na ostatniej przedwakacyjnej sesji rady miasta 24 czerwca br. radny PiS Piotr Gajda zaapelował do przewodniczącego rady miasta Mariana Błaszczyńskiego o odznaczenie złotym krzyżem zasługi radnego SLD Jana Dziemdziorę. Nie mogę pojąć, że odchodząca w lipcu br. na emeryturę pani kierownik BRM Anna Tłustwa została odznaczona srebrnym krzyżem a radny lewicy miałby zostać odznaczony złotym? A może był to żart tynfa wart? Pan Błaszczyński powiedział panu Gajdzie, żeby złożył wniosek na piśmie to on rozważy. Dobrze, że już zaczęły się wakacje i bedzie przerwa w obradach do sierpnia.

50


to ja ~to ja (Gość)28.06.2015 23:46

bez komentarza - brak słów

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat