metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Brawo ~Brawo (Gość)20.03.2023 12:11

BRAWO WY

31


ann ~ann (Gość)20.03.2023 11:29

ja nie

14


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)20.03.2023 00:49

Zobacz jeden z drugim jak miasto wygląda? Większość dróg jest w bardzo dobrym stanie reszta sukcesywnie jest remontowana. Mediateka byłeś tam jeden z drugim? Miejsce gdzie mogą się odbyć wszelkiego rodzaju spotkania kulturalne oraz pokazy itp. w każdym mieście powinno być coś takiego. Jeżdżę po różnych miastach i tak nie wyglądają a długi ma każde miasto. Pytam się poraz kolejny jaki sens jest referendum robić pół roku przed wyborami? Prosba może podpowiedź do urzędu miasta, wiadomo że pieniądze na przeprowadzenie referendum trzeba z czegoś wygospodarować proponuję wziąść pieniądze z najbardziej wyczekiwanej inwestycji w mieście może w szkole 12 przerwać pracę może nie remontować Wojska Polskiego i głośno powiedzieć co nie będzie zrobione niech im w pięty pójdzie

917


Wiesława ~Wiesława (Gość)19.03.2023 15:01

Wielkie brawa Dla Was !!!!
Dość tego układu przez ostatnie 5 lat oni jednego nowego inwestora.
On to robi specjalnie aby nie było konkurencji i rządził dożywotnio.
Dosyć z tym złym człowiekiem i jego klanem
Kraw.. Błasz? Kacp? Stank? Sapi? Antosz?Karze?
Rzan?

207


karol ~karol (Gość)19.03.2023 13:18

I cała masa naiwnych myśli, że zmiana prezydenta obniży im koszty ogrzewania czy podatków. Przyjmijcie to do wiadomości, że NIE ZMNIEJSZY. Mi jest tak w sumie obojętne kto jest prezydentem Piotrkowa, obecny może być odwołany albo nie, tylko nie lubię i nie chcę sam siebie oszukiwać. To nie obniży opłat jakie mieszkańcy płacą.

2518


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)19.03.2023 18:45

Nigdy a co lepszego dacie krętacze sami nie wiecie co chcecie weźcie się do pracy to wam będzie dobrze

810


Zybi ~Zybi (Gość)19.03.2023 18:26

Czas na zmianę. Trzeba rozbić klikę tych kolesi. Każdy następny będzie lepszy. Nawet zwykły kowalski sobie lepiej poradzi. Pan chojniak niestety nie ma pojęcia o jakimkolwiek zarządaniu. Jest poprostu zwyklym nieudacznikiem

174


ja moher ~ja moher (Gość)19.03.2023 15:40

Cytuję:
Były pogróżki .........., nasi koledzy mieli nasyłaną do domu straż miejską,

Straż Miejska jest instytucją podległą Prezydentowi Miasta i on odpowiada za działalność tej służby/instytucji. Na takie i podobne przypadki, reagować powinien Komisarz Wyborczy oraz Prokuratura. Nastąpiło naruszenie praw wolności i niezależności obywatelskiej. Osoba na której wymuszono porzucenie pracy, winna zgłosić ten fakt j.w. ze wskazaniem winnego tj. U.M.

121


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)19.03.2023 21:23

Treść artykułu potwierdza atmosferę braku wolności w mieście. To po to była zmiana ustroju w latach 90-ych by przywrócić ludziom praworządność, wolność. A tu w tym mieście rządzący cofnęli czas. Robią co chcą, jak za komuny, a komu się nie podoba ich działanie to sankcje, represje. Piotrków odstaje od reszty Polski. Bez wolności nie ma zaufania i wspólnoty.

123


Szyba ~Szyba (Gość)19.03.2023 14:05

Koszt referendum pani Chojnacka oczywiście bierze na siebie. Niech nie mówi że na coś później nie ma pieniędzy.

2022


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat