metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
rawa ~rawa (Gość)14.01.2014 21:17

Do pawła i kodeksu. Tak się cieszycie z takiego mandatu dla pieszego? Już nie mogę się doczekać aż policja zacznie masowo wystawiać mandaty każdemu kierowcy który chociażby o 1km przekroczy dozwoloną predkość, za przejeżdżanie na późnym pomarańczowym a nawet czerwonym, za gadanie podczas jazdy przez telefon i takie tam. Wy jako zapewne "przykładni i idealni"kierowcy na pewno sie na to zgodzicie i jeszcze chetnie zaplacicie takie mandaciki. Prawda pawelku i kodeksie?

00


litości ~litości (Gość)14.01.2014 21:29

"SZCZERBIEC" napisał(a):
Popieram strórzów prawa.


I niech ktoś teraz powie, że oni nie muszą chodzić parami w patrolu ;)

00


spostrzegawczy ~spostrzegawczy (Gość)14.01.2014 21:50

czas aby się zajęli rowerzystami na przejściach dla pieszych

00


jethro ~jethro (Gość)14.01.2014 21:52

"broda" napisał(a):

Coś pani Sidorko mataczy: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15264919,Dostala_mandat_za__przechodzenie_przez_jezdnie_nieprostopadle__.html To w końcu jaka jest dolna granica tego mandatu? Od 20 czy 50 wzwyż?


Wypisali mandat w wysokości 20 złotych za "przechodzenie przez jezdnię nieprostopadle".
Za przechodzenie prostopadle,czyli w kącie 90 stopni jest 50 zł., normalnie śmiech na sali.

"mol" napisał(a):
Niech się odwoła.


Przyjął mandat więc po ptokach.

Komentarz był edytowany przez autora: 14.01.2014 21:54

00


przypadkowy obserwator ~przypadkowy obserwator (Gość)15.01.2014 01:45

Kilka lat wstecz na parkingu między dworcami w najszerszym jego miejscu że tak to napiszę młodzi obywatele naszego miasta kręcili co jakiś czas bączki swoimi BM-kami z beznadziejnie niebieskimi światłami a parę metrów dalej stał radiowóz i szanowna policja nie kiwnęła na to nawet palcem mimo że to wszystko widzieli a gdy pieszy przechodził poza przejściem (jedynym między PKP a PKS) od razu był przez nich zatrzymany.... Co? Bali się małolatów czy też któryś z nich to syn jakiejś grubej ryby któremu wszystko wolno? Żałośni stróże prawa!!! Sytuacja miała miejsce po godz. 22.

00


jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)15.01.2014 06:06

"PTB" napisał(a):
Wychodzi na to, że za przejście w niedozwolonym miejscu dostał 50zł a za cwaniactwo 500 :P LUBIE TO!

No to jeszcze "łapka w górę" ode mnie!

00


? ~? (Gość)15.01.2014 06:58

"spostrzegawczy" napisał(a):
czas aby się zajęli rowerzystami na przejściach dla pieszych


czas aby zajęli się rowerzystami gnającymi po chodnikach pomiędzy pieszymi

00


litości ~litości (Gość)15.01.2014 07:20

Ja przechodziłem po pasach tyłem, bo się musiałem wrócić do samochodu i nic mi nie zrobili.

00


ścieżekpsychofan ~ścieżekpsychofan (Gość)15.01.2014 08:21

Pisor zaparkował na biedronce i hyc do kościółka na skróty, a jak go złapali to cwaniakował jak z kanarem w autobusie, ot co...

00


jurek ~jurek (Gość)15.01.2014 09:31

Ludzie, drogi poszkodowany czego Wy chcecie od zdebilniałego społeczeństwa.
Do Policji idą miernoty tak samo jak do SM, w urzędach pracują miernoty.
Kretyni na Wiejskiej więc czego oczekiwać do takich głupich osobnikach.
Za morderstwo kara w zawieszeniu na 2 lata, za pobicie mandat 100zł, za jazdę po pijaku Tfusk po kilonie.
Dlatego 500zł za przejście idealna kara.
Ja bym wlepił temu geniuszowi 500zł + zakaz pełnienia służby publicznej bo widać ciężko z myśleniem.
Jeszcze troszkę i wejdzie OC od rowerów i dopiero się zacznie.
Przestępcy będą żyć bezkarnie, a Policja gamoniowata będzie łapać ludzi niewinnych na rowerach na ścieżce rowerowej albo w krzaczkach.
Szkoda, że taki Komendancikna Milicji w PTB nie zajmie się sprawą wyłączania oświetlenia o 6 rano i jazdy ludzi w mroku gdy przez całe lato światło pod nosem pali mu się na jezdni całą dobę.
DEBLIZACJA na potęgę !

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat