metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ksiundz wikary ~ksiundz wikary (Gość)04.09.2014 14:22

Chamidło z EPI myślało ,że to polny dukt a tu zonk....asfalt i droga krajowa.

511


Obserwujący ~Obserwujący (Gość)04.09.2014 14:23

"MIX" napisał(a):
Chamie z EP


Niestety, ale po pierwsze nie mam "EP". Natomiast po drugie - byle kto nie jest w stanie mnie obrazić.

73


wiśta wio ~wiśta wio (Gość)04.09.2014 14:25

Buroki na furmanki albo na qnie.

29


-EP- ~-EP- (Gość)04.09.2014 14:39

Nie zgodzę się z Obserwującym. Wieśniakiem jest się mentalnie, niezależnie od tego czy masz EP czy EPI na tablicy. Ty swoim postem nie pozostawiasz wątpliwości ...

163


rura ~rura (Gość)04.09.2014 15:37

Najprostsze skrzyżowanie i non stop jakiś wypadek.
Z 2mc temu też się cmoknęli - identycznie.
Tydzień temu gość chyba zasnął za TIRem i do rowu wjechał.
Z 3 dni temu jakiś muł by mnie obtarł jak skręcałem z DK91 na Mazowiecką (kierunek wrzucony spokojnie 100m od skrętu) - dobrze, że jeszcze przytomnie odbiłem dalej na przeciwny pas bo prawe skrzydło bym miał bez piór. Piszę to odnośnie słów EP - tak burakiem, wieśniakiem jest się mentalnie, a nie z pochodzenia. Co gorsza takich debili jest coraz więcej.

51


rekin ~rekin (Gość)04.09.2014 16:05

EP się ostro udziela jak wypadek spowoduje EPI,ale jak EP coś odwali to cisza zupełna..Kozaczycie bo u siebie,ale jak widzę Was w Łodzi np;to portki macie pełne widząc wasze miny na niektórych skrzyżowaniach.

62


dzooony dzooonyranga04.09.2014 16:18

Buraki z EP też pasowałoby na furmanki, ale wiem ze to nic nie pomoże. Nie tylko jeżdżą tą drogą EPI ale wy wsioki z miasta tez. Piotrków tez wielkie miasto - zabite dechami.

97


Pietrek Pietrekranga04.09.2014 18:33

"xyz" napisał(a):
powinno byc tam rondo coż z tego ze to droga krajowa ale ile tam jest wypadków! wladze powinni pomyslec o tym jezdze tam czesto i ile razy jest tak ze jadacy od morycy wymuszaja pierszenstwo ale tez i slaba widocznac przez drzewa

przyprowadze krowe, nasra i bedzie rondo.

52


kogut ~kogut (Gość)04.09.2014 19:57

"rekin" napisał(a):
EP się ostro udziela jak wypadek spowoduje EPI,ale jak EP coś odwali to cisza zupełna..Kozaczycie bo u siebie,ale jak widzę Was w Łodzi np;to portki macie pełne widząc wasze miny na niektórych skrzyżowaniach.


A czym EPI-KI jeżdzą po Łodzi?? Rikszą???

12


EPI ~EPI (Gość)04.09.2014 21:11

Czy to EL,EP czy EPI co za znaczenie?.Ja poruszam sie w Lodzi od 6-ciu lat i widze co sie dzieje . Wszyscy odp.......ja jakies walki . pojedzcie do Rzymu to sie posracie ze strachu.

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat