metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Obserwujący ~Obserwujący (Gość)04.09.2014 14:23

"MIX" napisał(a):
Chamie z EP


Niestety, ale po pierwsze nie mam "EP". Natomiast po drugie - byle kto nie jest w stanie mnie obrazić.

73


wiśta wio ~wiśta wio (Gość)04.09.2014 14:25

Buroki na furmanki albo na qnie.

29


-EP- ~-EP- (Gość)04.09.2014 14:39

Nie zgodzę się z Obserwującym. Wieśniakiem jest się mentalnie, niezależnie od tego czy masz EP czy EPI na tablicy. Ty swoim postem nie pozostawiasz wątpliwości ...

163


rura ~rura (Gość)04.09.2014 15:37

Najprostsze skrzyżowanie i non stop jakiś wypadek.
Z 2mc temu też się cmoknęli - identycznie.
Tydzień temu gość chyba zasnął za TIRem i do rowu wjechał.
Z 3 dni temu jakiś muł by mnie obtarł jak skręcałem z DK91 na Mazowiecką (kierunek wrzucony spokojnie 100m od skrętu) - dobrze, że jeszcze przytomnie odbiłem dalej na przeciwny pas bo prawe skrzydło bym miał bez piór. Piszę to odnośnie słów EP - tak burakiem, wieśniakiem jest się mentalnie, a nie z pochodzenia. Co gorsza takich debili jest coraz więcej.

51


rekin ~rekin (Gość)04.09.2014 16:05

EP się ostro udziela jak wypadek spowoduje EPI,ale jak EP coś odwali to cisza zupełna..Kozaczycie bo u siebie,ale jak widzę Was w Łodzi np;to portki macie pełne widząc wasze miny na niektórych skrzyżowaniach.

62


dzooony dzooonyranga04.09.2014 16:18

Buraki z EP też pasowałoby na furmanki, ale wiem ze to nic nie pomoże. Nie tylko jeżdżą tą drogą EPI ale wy wsioki z miasta tez. Piotrków tez wielkie miasto - zabite dechami.

97


Pietrek Pietrekranga04.09.2014 18:33

"xyz" napisał(a):
powinno byc tam rondo coż z tego ze to droga krajowa ale ile tam jest wypadków! wladze powinni pomyslec o tym jezdze tam czesto i ile razy jest tak ze jadacy od morycy wymuszaja pierszenstwo ale tez i slaba widocznac przez drzewa

przyprowadze krowe, nasra i bedzie rondo.

52


kogut ~kogut (Gość)04.09.2014 19:57

"rekin" napisał(a):
EP się ostro udziela jak wypadek spowoduje EPI,ale jak EP coś odwali to cisza zupełna..Kozaczycie bo u siebie,ale jak widzę Was w Łodzi np;to portki macie pełne widząc wasze miny na niektórych skrzyżowaniach.


A czym EPI-KI jeżdzą po Łodzi?? Rikszą???

12


EPI ~EPI (Gość)04.09.2014 21:11

Czy to EL,EP czy EPI co za znaczenie?.Ja poruszam sie w Lodzi od 6-ciu lat i widze co sie dzieje . Wszyscy odp.......ja jakies walki . pojedzcie do Rzymu to sie posracie ze strachu.

30


skorumpowany ~skorumpowany (Gość)04.09.2014 22:20

dzooony zgadzam sie z tobą ziom :)

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat