metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
skorumpowany ~skorumpowany (Gość)04.09.2014 22:20

dzooony zgadzam sie z tobą ziom :)

10


xxxxxxxx ~xxxxxxxx (Gość)04.09.2014 23:10

Nie chce tu obrażać nikogo bo EP tez nie jeździ dobrze , a także EPI ale niestety musze stwierdzić fakt ze nie wszyscy EPI ale dużo ludzi z ta rejestracja nie stosuje sie do przepisów ruchu drogowego . Ok macie lepsze samochody ale to za świnki i za to ze zabieracie ludziom z miasta prace a to jednak nie zwalnia was do stosowania sie do przepisów ijezdzenia samochodem po miescie jak po polu może warto na rower ... Nie lepiej nie bo jak puścicie jedna reka kierownice żeby pokazac ze skrecacie to i tak w druga stronę pojedziecie

38


EPI ~EPI (Gość)05.09.2014 05:14

Kogutami

10


gościuu ~gościuu (Gość)05.09.2014 07:55

to jest bardzo proste skrzyżowanie; widoczność jest dobra ale jak komuś się wydaje że jest inaczej to trudno. jeżdżę dużo po kraju i się dziwie ile wypadków kolizji itp jest w samym PT jaki i powiecie przecież tu nie ma żadnej filozofii; na drodze tylko trzeba włączyć myślenie i patrzeć na znaki i tyle; pozdrowienia dla prawdziwych kierowców

30


do ~miastowy EP ~do ~miastowy EP (Gość)05.09.2014 09:14

Noo... pokazałeś klasę!!! O kulturze nie wspomnę.

10


Zanzi ~Zanzi (Gość)05.09.2014 09:15

"miastowy-EP" napisał(a):
dzięki nim mamy najwięcej wypadków, korki, już nie wspomnę o kulturze jazdy, przepuszczeniu kogoś, ale nie, wsiok w samochodzie jest panem, traktującym pojazd jak dobro luksusowe, to on jest królem drogi i jemu należy się pierwszeństwo, bo gdy cham samochodem jedzie trzeba mu ustąpić a najlepiej jeszcze światła zielone przed nim włączyć

Przesadzasz. Jestem z Piotrkowa Tryb. (od urodzenia) i uważam, że sytuacje, które opisałeś, odnoszą się zarówno do EP jak i do EPI. Jedynie co do korków, to się zgadzam z Tobą, wtorki i piątki to masakra ;)

52


zyx ~zyx (Gość)05.09.2014 09:20

żenada czytać te komentaże!!!!!!

11


Piotrkowianin Piotrkowianinranga05.09.2014 09:38

"zyx" napisał(a):
żenada czytać te komentaże!!!!!!

Powinieneś napisać "rzenada".

32


ZZZZYYYXXX ~ZZZZYYYXXX (Gość)05.09.2014 09:41

co to za podział na ep i epi?!!!! albo mie sie wydaje albo osoby które mieszkaja w piotrkowie poczuli sie jak by w jakiejs metropoli mieszkali. nie czarujmy sie piotrkow to tez miescina i tyle. fakt jestem z piotrkowa ale nie mam nic do osób mieszkajacych zaledwie kilka kilometrów od tej miejscowości. I nie mam pojecia czym różni sie człowiek z rejestracja ep od epi? jak komus piotrków nie odpowiada niech sie na wies przeprowadzi a jak wies komus nie odpowiada to odwrotnie i po sprawie. CZŁOWIEK TO TYLKO CZŁOWIEK I KAZDY POPEŁNIA BŁĘDY a na moryca czesto sa wypadki bo po pierwsze tam to skrzyzowanie jest tak widoczne ze az strach same drzewa i czlowiek sie zastanawia czy to tu jez skrecic czy za nastepnym drzewem po drugie droga nie równa w sensie ze pod górke a za chwile z górki jak auto jest w "dołku" to go nie widac a po trzecie ze to stara trasa na czestochowe to i nie którzy mysla ze do samego piotrkowa pocisnac moga a niestety tak nie jest. zamiast obrzucac sie błotem lepiej sie zastanowic i wyciagnac jakies wnioski. POZDRAWIAM WSZYSTKICH EP oraz EPI !

60


rentho ~rentho (Gość)05.09.2014 09:58

"ZZZZYYYXXX" napisał(a):


Popieram...zwłaszcza, że jak się by ktoś dobrze przyjrzał to wiele osób jeżdżących kiedyś jako EP teraz jeździ jako EPI i odwrotnie. I odnoszę wrażenie, że właśnie ci"odwrotnie" leczą sobie kompleksy.
Ja uważam, że albo jeździ się dobrze albo źle a cała reszta nie ma najmniejszego znaczenia

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat