Wiadukt miał być w czerwcu i będzie, zimy nie było, można było pracować.... Czyli gdyby prace były wstrzymane przez zimę wiadukt byłby oddany z opóźnieniem... Wiadukt ukończony, a teraz miesiąc na porządki i decyzje o oddaniu. Tempo sprinterskie.
Niech te światła w końcu zwiną. To przez nie są takie korki na tym pseudo rondzie
W Niemczech potrafią w 72 godziny zdjąć i postawić nowy wiadukt kolejowy z prefabrykatów ale tak robota szła non stop a nie 7-14 i do domu
To rondo to jakieś nieporozumienie.Chciałam jechać do Łodzi a wyjechałam w Warszawie
Szanowni Państwo, zazdroszczę tempa wykonawców i urzędników. Mówię serio. Sama mieszkam w Łodzi, a tu wiadukt na Śmigłego- Rydza już drugi rok robią, a nawet jednej nitki jeszcze nie zrobili. Tak więc, nie narzekajcie, cieszcie się!
Czy prawdą jest,że z wiaduktu będą mogli korzystać tylko osoby zaszczepione na COVID19 z czipem?
A widzieliście jak to jest zrobione ? Zobaczcie sobie jak krzywo są pomalowane linie ciągłe. Z daleka widać, że idą zygzakiem a nie prosto.
Co do samego wiaduktu. Cóż, jezdnia jest sporo węższa niż była poprzednio, ale to taka nowomoda w budownictwie drogowym że robi się wąskie jezdnie a wywala szerokie chodniki. Tyle tylko, że akurat tutaj ruch osobowy jest niewielki i nie ma sensu robić tak szerokich chodników. Należy mieć na uwadze, że po jego otwarciu skupi się tutaj spora część ruchu kołowego, z uwagi na niedrożność tymczasowego ronda Piotrków Zachód. Dużo węższa droga nie wróży, że będzie tutaj bezpiecznie.
Co jeszcze ? Też nie wiem czemu sam nasyp wiaduktu był remontowany tylko do pewnego miejsca. Dalej jest nietknięty pomimo, że nie wygląda to najlepiej a i sama infrastruktura by wymagała poprawek, skoro już się tutaj robi.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!