Problem w tym, że nikt nie wie jakie źródło energii będzie dobre za lat kilka, tak jak nie wiadomo jakie będzie modne, bo o tym decydują politycy nie ekonomia. W dalszym ciągu na stoliku jest podłączenie się do Bełchatowa, zarówno do ciepła jak i prądu. Nie wyobrażam sobie by tą infrastrukturę porzucono kiedy skończy się węgiel. Tam musi powstać kolejna elektrownia.
dalej nie rozumiem ,dlaczego chcecie TANIO ? macie ekologicznie i to powinno wam wystarczyć ,jak wybieracie tak płacicie i jest to prawidłowe podejście
To jednak pani Marlena miała rację w sporze z Krawczyńskim odnośnie kogeneracji . A jednak warto jak mówi Pan prezydent Matusewicz wrócić do sprawy kogeneracji w ciepłowniach miejskich.
Dlaczego rozmaiwamy o energi dla miasta, poruszamy teram ciepła dla mieszkańców?
Dlaczego mieszkańcy miasta mieszkający w prywatnych domach mają się także składać na ciepło tych w blokach? Przecież blokowcy nie dają kasy z sakwy miasta na opał stały, nowe formy ogrzewania itd. !
Temat do zamknięcia jeżeli spółdzielnie, prywatni deweloperzy wybudują z składek lokatorów 'fabrykę' ciepła to możecie sobie pisać.
Teraz roobicie to co wszystkie media, strony, czyli dzielicie społeczeństwo jednym dać kosztem drugich i odwrotnie. Spcjal won.
Szkoda że z panem prezydentem Matusewiczem stało się tak jak się stało , bo byłby do tej pory prezydentem miasta , miasto wyglądałoby zupełnie inaczej , rozwijało by się , a nazwiska Chojniak by nikt nie znał.
Miło posłuchać kogoś, kto wie co mówi. Ale niestety nie będzie kandydował... Szkoda.
To kandydat na prezydenta Piotrkowa Tryb. z wizją rozwoju miasta. Popieramy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dlaczego ciepłownie nazywa się elektrociepłownią ?? Nie pan prezes wytłumaczy dlaczego jest rozbieżność.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!