metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin Piotrkowianinranga15.07.2008 23:53

as: Nie namawiaj ludzi do łamania przepisów!!!
"Przy skręcie w prawo jest zielona strzałka więc śmiga się bez zatrzymywania."
Zgodnie z przepisami czerwone światło z zieloną strzałką należy traktować jak znak STOP, czyli się przed nim zatrzymać.
Przez takich "kierofcuf" jak Ty są wypadki.

10


as ~as (Gość)16.07.2008 08:05

Piotrkowianin: śmiganie w prawo rozumiem w tym sensie, że dojeżdżam, zatrzymuję się jak na stopie a potem ruszam. Ale wiem, że nie muszę stać na tym STOPie aż 4 minuty jak zawracam normalnie. Stoję tylko parę sekund. Jeżdżę już ponad 20 lat i nie miałem jeszcze żadnego wypadku czy stłuczki choć już kilka razy uciekłem autem przed innymi którzy wiechaliby we mnie. Może rzeczywiście stwierdzenie "bez zatrzymania" nie było zbyt fortunne. Za co przepraszam. Ale jeżeli każesz innym ludziom stać w korku na czterech światłach to ja się z tego wypisuję i będę jeździł tak by oszczędzić sobie nerwów i czasu.

10


miejscowy ~miejscowy (Gość)30.07.2008 00:03

to skrzyżowanie to po prostu pomyłka, dużo mniej czasu traciło sie jadąc przez nie przed uruchomieniem świateł, najgorsze jest to ze stoi sie na czerwonym świetle nawet jak nikt nie jedzie z drogi poprzecznej.... ogromna strata czasu i pieniędzy... ile trzeba zebrać podpisów mieszkańców żeby światła zostały ponownie wyłączone ??

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat